Lot de teren la pret promotional- cu deschidere la padurea Snagov!

21.610 € / lună
42.29 € / mp / lună

Ciolpani, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
511 mp

Descriere spațiu comercial

Teren de vanzare in Snagov, cu deschidere la padure,in suprafata totala de 21774mp, intravilan. Acesta este parcelat in 35 de loturi.Loturile au suprafete cuprinse intre 407 si 730 mp, avand destinatia de teren curti constructii.Oferim spre vanzare lot 1, in suprafata de 511mp.Pret lista -30,859 euro + tvaPret promotional- 21,610 euro + tvaLotul include canalizare si apa, lucrari efectuate la fiecare parcela doar in incinta complexului, pana la poarta si drumul la nivel de piatra concasata.Toate utilitatile la strada principala (curent,gaze, canalizare ).Direct proprietar, comision 0 !Pentru vizionari va invitam sa ne contactati!
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1541187

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 2,252 mp, în Cernica
21.799 € / lună
Județul Ilfov, Cernica
2.252 mp utili
2024
Spațiu industrial, de 2,700 mp, în Ultracentral
19.602 € / lună
Județul Ilfov, Bragadiru
2.700 mp utili
2000
Spațiu comercial, în 1 Decembrie
21.000 € / lună
Județul Ilfov, 1 Decembrie
380 mp teren
Spațiu comercial, în Izvorani
23.000 € / lună
Județul Ilfov, Izvorani
525 mp teren
Spațiu comercial, în Dârvari
23.000 € / lună
Județul Ilfov, Dârvari
450 mp teren
Spațiu comercial, în Ordoreanu
20.900 € / lună
Județul Ilfov, Ordoreanu
761 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Berceni
22.450 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
347 mp teren
Spațiu comercial, în Tânganu
20.900 € / lună
Județul Ilfov, Tânganu
954 mp teren