Super spa?iu comercial 294,5 mp utili, Tineretului 35 bis,

4.960 € / lună
16.87 € / mp / lună

Chiajna, Judeţul Ilfov

Suprafață utilă totală:
294 mp

Descriere spațiu comercial

EBA REAL ESTATE va propune spre inchiriere un spatiu comercial stradal premium, cu o suprafata utila de 294,5 mp, situat pe strada Tineretului nr. 35 bis, intr-o zona cu vizibilitate foarte buna si trafic pietonal si auto intens. Spatiul beneficiaza de o vitrina generoasa de aproximativ 22 ml, oferind expunere excelenta pentru orice tip de activitate comerciala. Compartimentarea este open space, ceea ce permite amenajarea flexibila in functie de necesitatile viitorului chirias. In prezent, spatiul dispune de 2 grupuri sanitare si un birou. Din punct de vedere tehnic, proprietatea este echipata cu centrala termica proprie, ventiloconvectoare pentru climatizare si curent trifazic, fiind pregatita pentru activitati comerciale care necesita infrastructura profesionala. In fata imobilului sunt disponibile 4 locuri de parcare dedicate, un avantaj important pentru clienti si personal. Datorita suprafetei generoase, vizibilitatii excelente si configuratiei interioare, spatiul este ideal pentru cazino, supermarket, clinica medicala, banca, showroom sau alte activitati comerciale de anvergura. Anterior, spatiul a fost inchiriat de cazino Magic. Spatiul se inchiriaza pe termen lung. Conditii de inchiriere: garantie echivalentul a 2 luni de chirie si o luna de chirie in avans, cu garantie BO. Pret chirie: 6000 euro / luna, TVA inclus. Oferta apartine in exclusivitate agentiei EBA REAL ESTATE. Pentru vizionare si alte detalii , asteptam sa ne contactati, cheia este in agentie ! Id intern: P250404 Suprafata totala: 320 m2 An finalizare constructie: 2023 Stadiu constructie: Finalizat Nr. locuri parcare: 4 Tip imobil: Bloc de apartamente