Campina - Spa?iu - 45mp - 1500 Lei/Luna

288 € / lună
6.40 € / mp / lună

Câmpina, Judeţul Prahova

Suprafață utilă totală:
45 mp
An construcție:
2000

Descriere spațiu comercial

Campina - zona ultracentrala - inchiriez Spatiu in suprafata de 45mp.Spatiul are si o mansarda.Este dotat cu grup sanitar.Vitrina.Pretabil pentru birouri, servicii, etc.Pret 1500 Lei/Luna
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 16 Mai 2026 ID anunț: 1620566
Suprafață utilă: 45 mp
Suprafață utilă totală: 45 mp
An construcție: 2000

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc Baps Progresului
Recreere aprox. 546 m
parks
Parc
Recreere aprox. 612 m
parks
Parc Ceas
Recreere aprox. 632 m
parks
Parc
Recreere aprox. 637 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 1,000 mp, în Exterior Sud
300 € / lună
Ploiești, Exterior Sud
1.000 mp utili
1E
Spațiu comercial, de 40 mp, în Cornu de Jos (Cornu)
300 € / lună
Județul Prahova, Cornu de Jos (Cornu)
40 mp utili
1E
Spațiu comercial, de 12 mp, în Câmpina
300 € / lună
Județul Prahova, Câmpina
12 mp utili
Spațiu comercial, de 25 mp, în Băltița
288 € / lună
Județul Prahova, Băltița
25 mp utili
Spațiu comercial, de 15 mp, în Sud
287 € / lună
Ploiești, Sud
15 mp utili
Spațiu comercial, de 25 mp, în Democrației
292 € / lună
Ploiești, Democrației
25 mp utili
Spațiu comercial, de 55 mp, în Ultracentral
300 € / lună
Județul Prahova, Câmpina
55 mp utili
Spațiu comercial, de 35 mp, în Central
298 € / lună
Ploiești, Central
35 mp utili
3E
1950
Spațiu comercial, de 60 mp, în Florești
304 € / lună