Vand teren intravilan

18.000 € / lună
37.42 € / mp / lună

Câmpina, Judeţul Prahova

Suprafață teren:
481 mp

Descriere spațiu comercial

Vand teren intravilan construibil in zona Campina Prahova cu iesire in DN1 Suprafata de 481 mp deschidere 13 metri pret 38 de euro mp (parcela incercuita cu albastru) mai multe detali la tel 07******80
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1640673

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parcul Lac
Recreere aprox. 335 m
parks
Parc Lac
Recreere aprox. 362 m
parks
Parc Mitu Chitu
Recreere aprox. 561 m
parks
Parc Mitu Chitu
Recreere aprox. 572 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 3,500 mp, în Exterior Nord
16.275 € / lună
Ploiești, Exterior Nord
3.500 mp utili
10.000 mp teren
2023
Spațiu industrial, în Bereasca
17.000 € / lună
Ploiești, Bereasca
1E
2000
Spațiu industrial, de 4,000 mp, în Exterior Vest
18.600 € / lună
Ploiești, Exterior Vest
4.000 mp utili
2024
Spațiu comercial, de 3,400 mp, în Albert
17.000 € / lună
Ploiești, Albert
3.400 mp utili
1E
2010
Spațiu comercial, în Bughea de Sus
18.000 € / lună
Județul Prahova, Bughea de Sus
900 mp teren
Spațiu comercial, în Trăisteni
19.000 € / lună
Județul Prahova, Trăisteni
474 mp teren
Spațiu comercial, în Central
17.600 € / lună
Județul Prahova, Breaza
701 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Stejaru
18.500 € / lună
Județul Prahova, Stejaru
1.700 mp teren
Spațiu comercial, în Gura Vadului
19.152 € / lună
Județul Prahova, Gura Vadului
1.824 mp teren