Spatiu comercial 28 mp stradal Calarasi, 2 camere, centrala proprie

380 € / lună
13.57 € / mp / lună

Exterior Vest, Călăraşi

Suprafață utilă totală:
28 mp

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial stradal de 28 mp in Calarasi, pe Str. Prelungirea Bucuresti 211 artera principala a orasului, cu trafic auto si pietonal constant. SPATIUL - 28 mp utili impartiti in 2 camere separate - Intrare directa din strada, fara hol comun - Vitrina spre strada - Grup sanitar disponibil - Centrala termica proprie pe gaz facturi sub control, fara costuri partajate - Curent monofazic / trifazic [completezi] - Internet fibra existent, gata de utilizare COSTURI LUNARE PENTRU CHIRIAS - Intretinere: 0 - Utilitati (gaz, curent, internet): pe consumul propriu AMPLASAMENT - Pe artera principala Str. Prelungirea Bucuresti - Vecinatate cu [completezi: 2-3 repere reale farmacie, scoala, banca, magazin alimentar, ce e in 200m] - Acces facil pe jos si cu masina - [Parcare in fata / parcare laterala / parcare publica in zona] POTRIVIT PENTRU Cabinet medical sau stomatologic, salon de infrumusetare, birou firma, punct de lucru, magazin de proximitate. CONDITII CONTRACT - Disponibil de la: 01.06.2026 - Durata minima: [12 luni recomandat] - Garantie: [1 chirie ] - Contract pentru: persoana fizica RENOVARE EXTERIOARA Fatada este reabilitata in Mai 2026
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 1385662
Suprafață utilă: 28 mp
Suprafață utilă totală: 28 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Calarasi Sud
Mijloace transport aprox. 394 m