Proprietăți unice: 44
Proprietari: 29
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

800 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Inchiriez teren Piscicola, cu vad puternic si a ...

Central, Călărași

3.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

29.400 €
/ lună 0.87 € / mp / lună

Teren extravilan arabil Com. Ciocanesti, jud. C ...

Central, Călărași

33.613 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
20

5.502 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat Calarasi

Central, Călărași

330 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
7

5.400 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Prelungirea Bucur ...

Farfuria, Călărași

360 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3.995 €
/ lună 2.35 € / mp / lună

Spațiu comercial de 1,700mp de închiriat în zon ...

Central, Călărași

1.700 mp utili
1E
2000
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp la soseaua principala ...

Central, Călărași

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

149.999 €
/ lună 300.00 € / mp / lună

VAND Hala+Teren intravilan (2 zone+grup sanitar ...

Central, Călărași

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

0 €
/ lună

Spatiu de inchiriat

Central, Călărași

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

350.000 €
/ lună 116.67 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Nord, Călărași

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2400mp sat Rasa ,Comuna Gradis ...

Central, Călărași

2.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Poclinica 3

Central, Călărași

200 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Călărași

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

22.000 €
/ lună 23.50 € / mp / lună

Teren de Vanzare / Fundulea / Calarasi / Supraf ...

Central, Călărași

936 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

30 €
/ lună
35.000 €
0.03 € / mp / lună

Teren intravilan comuna cuza voda sat calarasii ...

Central, Călărași

1.167 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

30.000 €
/ lună
41.884 €
26.50 € / mp / lună

Teren intravilan 1.132 mp utilitati trase

Orizont, Călărași

1.132 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spa?iu comercial ultravisibil col?, trafic, vit ...

Central, Călărași

250 mp utili
2009
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

90.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vand teren in cartierul Magureni Calarasi

Măgureni, Călărași

3.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

333 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

cota 1/2 din teren extravilan-Loc. Dor Marunt, ...

Central, Călărași

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

3.666 €
/ lună
3.758 €
3.67 € / mp / lună

Teren extravilan, Loc Dor Marunt, Jud. Calarasi

Central, Călărași

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

2.690 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Ultracentral, Călărași

480 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

807 €
/ lună 0.53 € / mp / lună

Teren extravilan- Loc. Ileana, jud. Calarasi

Central, Călărași

1.535 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

380 €
/ lună
73 €
13.57 € / mp / lună

Spatiu comercial 28 mp stradal Calarasi, 2 came ...

Exterior Vest, Călărași

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

185.000 €
/ lună 90.82 € / mp / lună

Teren de vanzare cartier ZOO

Central, Călărași

2.037 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

2.600 €
/ lună 1 € / mp / lună

De inchiriat spatiu 2600 mp(parter si etaj)

Central, Călărași

2.600 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
10

1.200 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Spa?iul Comercial de inchiriat in Calara?i, str ...

Central, Călărași

104 mp utili
2025
Agenție

3 luni în urmă
1

22.600 €
/ lună 22.60 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Calarasi Zona Obor

Obor, Călărași

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

228.000 €
/ lună 18.84 € / mp / lună

Teren De Vanzare Pe Varianta Zona Fabrica De Za ...

Central, Călărași

12.099 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

49 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 30.000 mp

Central, Călărași

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

33.000 €
/ lună 33 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu deschidere la apa, asf ...

Central, Călărași

1.000 mp teren
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 33,000 € și 35.000 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren cu vad, la sosea, Piscicola

Central, Călărași

1.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Călărași

Călărași, un oraș situat pe malul Dunării, oferă o oportunitate excelentă pentru afaceri datorită accesibilității și prețurilor competitive. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere pentru spațiile comerciale este de aproximativ 500 euro, cu oferte ce încep de la 400 euro și ajung până la 5.400 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 80 m², cu cele mai mici având 40 m² și cele mai mari ajungând până la 4.500 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 50% din oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 113 zile, indicând o piață activă.

Călărași reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale la prețuri accesibile, ideale pentru dezvoltarea afacerilor. Ești pregătit să găsești spațiul perfect pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!