Inchiriez spatiu comercial

400 € / lună
1.11 € / mp / lună

Buhuşi, Judeţul Bacău

Suprafață utilă totală:
360 mp

Descriere spațiu comercial

Inchiriez spatiu comercial Suprafata 70 mp
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1594273
Suprafață utilă: 360 mp
Suprafață utilă totală: 360 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Buhusi
Mijloace transport aprox. 1827 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 32 mp, în Nord
387 € / lună
Bacău, Nord
32 mp utili
Spațiu comercial, de 40 mp, în Calea Moinești
400 € / lună
Bacău, Calea Moinești
40 mp utili
Spațiu comercial, de 28 mp, în Central
400 € / lună
Bacău, Central
28 mp utili
1980
Spațiu comercial, de 60 mp, în Calea Romanului
400 € / lună
Bacău, Calea Romanului
60 mp utili
2E
2010
Spațiu comercial, de 70 mp, în Ultracentral
440 € / lună
Bacău, Ultracentral
70 mp utili
1E
2000
Spațiu comercial, în Central
400 € / lună
Județul Bacău, Moinești
Spațiu comercial, de 65 mp, în 9 Mai
400 € / lună
Bacău, 9 Mai
65 mp utili
1980
Spațiu comercial, de 40 mp, în Ultracentral
430 € / lună
Bacău, Ultracentral
40 mp utili
Spațiu comercial, de 125 mp, în Republicii
400 € / lună
Bacău, Republicii
125 mp utili