Teren intravilan de vanzare, Breaza Prahova

48.000 € / lună
9.18 € / mp / lună

Breaza, Judeţul Prahova

Suprafață teren:
5.230 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara PH Imob, va propune spre vanzare, un teren intravilan situat in orasul Breaza, zona Capul Campului, avand suprafata de 5230 mp si o deschidere de 33 m. Terenul este compus din doua loturi, astfel: 1. Lotul 1 intravilan, in suprafata de 2131 mp 2. Lotul 2 extravilan, in suprafata de 3099 mp Terenul, cu inclinatie medie, are deschidere la drum neamenajat (de pamant) si este pretabil pentru construirea unei case de vacanta, zona de agrement, tiroliana, etc. Utilitati: apa, gaz, curent electric, CaTV, internet la aproximativ 200 m.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1619931

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Loc Joaca Copii
Recreere aprox. 122 m
parks
Parcul Brancoveanu
Recreere aprox. 176 m
parks
Teren handbal
Recreere aprox. 223 m
parks
Tenis Pensiunea Floarea
Recreere aprox. 1336 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Lac de Verde
45.000 € / lună
Județul Prahova, Breaza
617 mp teren
Spațiu comercial, în Central
48.500 € / lună
Județul Prahova, Breaza
2.000 mp teren
Spațiu comercial, în Mislea
46.250 € / lună
Județul Prahova, Mislea
964 mp teren
Spațiu comercial, în Central
45.000 € / lună
Județul Prahova, Câmpina
1.565 mp teren
Spațiu comercial, în Central
52.700 € / lună
Județul Prahova, Breaza
3.270 mp teren
Spațiu comercial, în Central
44.000 € / lună
Ploiești, Central
500 mp teren
Spațiu comercial, în Bucov
45.000 € / lună
Județul Prahova, Bucov
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central