Mai mult de un an
18
- Agenție
Comision 0% Spa?iu industrial de 720mp de inchiriat!
2.520 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
Preț vechi
3.049 €
3.50 €
/ mp
/ lună
Bartolomeu, Braşov
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Buna ziua, sunt Zoltan Fejer consultant imobiliar in cadrul biroului Re/max Central din Bra?ov ?i doresc sa va prezint spre inchiriere un spa?iu industrial situat in Bartolomeu! Amplasare: Proprietatea are o loca?ie foarte buna, fiind situata intr-o zona cu multiple afaceri in domeniul industrial ?i depozitare. Accesul se face din strada Mica cu o conexiune facila catre ?i dinspre ocolitoarea municipiului Bra?ov. Caracteristici: Hala are o amprenta la sol de 767 mp ?i o suprafa?a utila de aproximativ 721 mp din care 540 mp ii regasim in zona de depozitare/produc?ie iar cei 182 mp includ zona de birouri de 16,44 mp, 27,83 mp, 30,46 mp, grup sanitar, loc de servit masa, holuri, ?i o zona de primire clien?i sau prezentare produse de 46,87 mp. Inal?imea interioara este de 4,8 m! Acces TIR in hala, avand doua por?i cu la?ime de 5 m ?i inal?ime de 4,8 m. Momentan doar una dintre por?i poate fi folosita. Accesul pietonal este asigurat in zona de birouri. 5 locuri de parcare pentru autoturisme sunt rezervate viitorilor chiria?i. Hala este racordata la toate utilita?ile: apa, canalizare, energie electrica ( putere trifazica de aproximativ 60kw ) ?i re?ea de gaze naturale. Incalzirea in hala este asigurata de 3 centrale pe gaz ?i ventiloconvectoare instalate pe cele doua laturi lungi! Platforma betonata, teren ingradit cu poarta automata cu deschidere prin telecomanda ?i camere video. Pentru detalii suplimentare va rog sa ma contacta?i telefonic la numarul