Intravilan 633mp | Deschidere 24ml | bransament curent | Str. Oituz

39.500 € / lună
62.40 € / mp / lună

Berceni, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
633 mp

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre vanzare un teren in suprafata de 633mp, cu deschidere de 24ml, cu bransament curent electric (inclusiv contor instalat) intre case, in zona Strazii Oituz si Toamnei - Comuna Berceni-Vidra.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1597333

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Berceni
Învățământ aprox. 1988 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1673 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Berceni
42.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
306 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Berceni
42.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
490 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
39.750 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
573 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Berceni
41.058 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
552 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Berceni
39.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
500 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
36.600 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
488 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
39.537 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
573 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Berceni
40.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
600 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
39.040 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
488 mp teren