Teren in 36 RATE cu gaz si curent - comuna Berceni

32.330 € / lună
59.98 € / mp / lună

Berceni, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
539 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare teren intravilan, cu posibilitatea de achitare in sistem de rate direct la dezvoltator pe o perioada de 36 luni, cu avans 20%. Suprafata teren: 539 mp Utilitati: gaze naturale si curent electric in fata lotului, stipulate in contract. Drum: 9 m latime ( cedat Primariei) Va invit sa vizionam impreuna aceasta proprietate! Mihaela O784.74.74.51
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1599040

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Berceni
Învățământ aprox. 963 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 949 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Berceni
33.900 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
504 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
32.760 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
468 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
35.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
300 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
32.900 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
400 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
29.700 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
360 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Berceni
35.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
468 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
33.550 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
470 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
32.500 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
441 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
34.900 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
400 mp teren