Teren 500 mp. Comuna Berceni

95.000 € / lună
190 € / mp / lună

Berceni, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
500 mp

Descriere spațiu comercial

Suprafata: 500 mp. Intravilan comuna Berceni, la intrarea in Berceni. Adresa: Padurea Craiului, str. Rarau, zona de vile, toate facilitatile: gaz, apa, curent. Pret: 95 000 euro.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1593839

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Berceni
Învățământ aprox. 792 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 793 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Berceni
100.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
1.150 mp teren
Spațiu comercial, în Tamași
100.875 € / lună
Județul Ilfov, Tamași
1.345 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Ciolpani
98.000 € / lună
Județul Ilfov, Ciolpani
4.900 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
95.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
500 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
94.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
1.721 mp teren
Spațiu comercial, în Țegheș
100.000 € / lună
Județul Ilfov, Țegheș
1.724 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
88.414 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
1.289 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Berceni
100.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
960 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
90.580 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
4.529 mp teren