Teren de Vanzare, Comuna Berceni, Judetul Ilfov, Strada Primaverii

32.708 € / lună
68 € / mp / lună

Berceni, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
481 mp
Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

Teren de vanzare Berceni Strada Primaverii, Judet IlfovLoturi de 481 mp Utilitati la poarta Zona cu case construiteTerenuri intravilane de 481 mp ( 12 loturi disponibile ), situate in comuna Berceni, judetul Ilfov, pe strada Primaverii, intr-o zona deja dezvoltata, cu locuinte finalizate si locuite.Loturile beneficiaza de gaz si curent electric chiar in fata proprietatii, ceea ce reduce semnificativ costurile si timpul necesar pentru inceperea constructiei Caracteristici teren* Suprafata: 481 mp* Deschidere generoasa, potrivita pentru casa P+1 sau P+M* Utilitati: gaz si curent la strada* Acces facil pe drum amenajat* Zona linistita, cu vecini stabili si case noi* Ideal pentru locuinta personala sau investitie Avantaje zona* Cartier in plina dezvoltare* Acces rapid catre BucurestiComision zero la cumparator , pentru mai multe detalii si vizionari nu ezitati sa ne contactati !
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1610490
Regim înălțime: P+1E

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Berceni
Învățământ aprox. 733 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 675 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Berceni
34.900 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
400 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
32.760 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
468 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
32.330 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
539 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni