Teren construibil intravilan in comuna Berceni IF

26.000 € / lună
57.52 € / mp / lună

Berceni, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
452 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare teren intravilan situat in zona de lacuri din comuna Berceni, Ilfov. Suprafata: 452 m2Dimensiuni: 17*26,6 mActe la zi: cadastru si intabulareConstructie imediata Contact pentru vizionare: O773 766 O53
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1600970

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Berceni
Învățământ aprox. 733 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 675 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 1,358 mp, în Berceni
24.647 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
1.358 mp utili
1.350 mp teren
3E
Spațiu comercial, în Berceni
26.400 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
330 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
28.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
300 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
25.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
408 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
27.671 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
469 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Berceni
23.900 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
418 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
24.780 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
424 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Berceni
28.084 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
476 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Berceni
25.441 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
296 mp teren
1E