Teren intravilan curent electric, comuna Berceni IF

25.000 € / lună
65.27 € / mp / lună

Berceni, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
383 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare teren intravilan in comuna Berceni, Ilfov, aproape de Bucuresti, intr-o zona linistita.Suprafata: 383 m2Acte la zi: cadastru si intabulareUtilitati: curent electricAvantaje:Amplasament perfect pentru constructie imediataAcces facil la principalele cai de comunicareContact vizionare: O773 766 O53
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 271709

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Berceni
Învățământ aprox. 733 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 675 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 1,358 mp, în Berceni
24.647 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
1.358 mp utili
1.350 mp teren
3E
Spațiu comercial, în Berceni
25.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
408 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
26.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
361 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
24.780 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
424 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Berceni
25.441 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
296 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Berceni
26.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
452 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
27.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
280 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
27.000 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
465 mp teren
Spațiu comercial, în Berceni
27.190 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
470 mp teren
1E