Teren 16,500mp Popesti-Leordeni / Soseaua Oltenitei / Danubiana

1.056.000 € / lună
64 € / mp / lună

Berceni, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
16.500 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare teren intravilan in suprafata de 16.500 mp, cu deschidere 37 m la Soseaua Oltenitei si dubla deschidere la doua strazi. Pozitie strategica: lipit de Centura Bucuresti si la aproximativ 1 km de A0, acces excelent TIR. Ideal pentru depozit, hala logistica, productie sau fabrica.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 22 Aprilie 2026 ID anunț: 1343244

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Staţia CFR Popesti Leordeni
Mijloace transport aprox. 1162 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
975.000 € / lună
Județul Ilfov, Popești-Leordeni
25.000 mp teren
Spațiu comercial, în Rudeni
1.080.000 € / lună
Județul Ilfov, Rudeni
14.096 mp teren
4E
Spațiu comercial, în Central
960.000 € / lună
Județul Ilfov, Popești-Leordeni
8.000 mp teren
4E
Spațiu comercial, în Dascălu
1.125.000 € / lună
Județul Ilfov, Dascălu
25.000 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Odăile
1.150.000 € / lună
Județul Ilfov, Odăile
8.877 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Dimieni
1.125.000 € / lună
Județul Ilfov, Dimieni
7.500 mp teren
Spațiu comercial, în Corbeanca
1.126.650 € / lună
Județul Ilfov, Corbeanca
7.511 mp teren
Spațiu comercial, în Dumbrăveni
1.100.000 € / lună
Județul Ilfov, Dumbrăveni
15.000 mp teren
Spațiu comercial, în Căciulați
1.005.000 € / lună
Județul Ilfov, Căciulați
860 mp teren