Dealul Craitelor Visan - Barnova TEREN 828mp intravilan loc de casa

25.000 € / lună
30.19 € / mp / lună

Bârnova, Judeţul Iaşi

Suprafață teren:
828 mp

Descriere spațiu comercial

A.F.Imobiliare va propune spre vanzare un TEREN in suprafata de 828mp intravilan , suprafata plana, forma regulata, dreptunghi cu deschiderea de 39m 21m. Toate utiltatile zonei sunt la calea de acces. Amplasamentul: str Dealul Craitelor com. Barnova, zona linistita, numai de case, accesul se face pe drum pietruit, terenul este pe fundac, zona cu mult spatiu verde, aer curat. La capatul cai de acces avem transport in comun, zona este in plina dezvoltare. Lotul de teren se preteaza pentru construirea unei locuinte individuale. Pret 25.000euro ( toate actele sunt la zi ) Comision Ag.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 03 Mai 2026 ID anunț: 1409868

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Primara Visan
Învățământ aprox. 1755 m
education
Gradinita PP Surorile Providentei
Învățământ aprox. 1838 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 972 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1289 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1463 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1775 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Voinești
23.420 € / lună
Județul Iași, Voinești
1.171 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Lunca Cetățuii
23.300 € / lună
Județul Iași, Lunca Cetățuii
466 mp teren
Spațiu comercial, în Tomești
25.000 € / lună
Județul Iași, Tomești
451 mp teren
Spațiu comercial, în Bârnova
27.000 € / lună
Județul Iași, Bârnova
562 mp teren
Spațiu comercial, în Valea Ursului