Teren intravilan BARNOVA, 560mp, toate utilitatile

19.900 € / lună
35.54 € / mp / lună

Bârnova, Judeţul Iaşi

Suprafață teren:
560 mp

Descriere spațiu comercial

DE VANZARE: Teren intravilan pentru construit, cu suprafata de aproximativ 560mp, situat in comuna Barnova, in apropiere de Arca lui Noe, in plan secundar fata de strada asfaltata. Locatia deosebita beneficiaza de vedere panoramica intr-un cadru natural si linistit fiind locul ideal pentru constructia unei case intr-o zona aerisita, dar aproape de oras (la doar 12km de Podu Ros/Palas).Dimensiuni: 22/25Deschidere la drum privat (latime 7m) pe ambele laturi mentionate.Utilitati: apa, gaz curent, canalizare (la mai putin de 100m)PRET: 19.900euro negociabilInformatii suplimentare si programare vizionari la telefon.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 28 Aprilie 2026 ID anunț: 1322078

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 1116 m
parks
Club Hamak
Recreere aprox. 1386 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 2,000 mp, în Podu Roș
20.000 € / lună
Iași, Podu Roș
2.000 mp utili
4E
2026
Spațiu comercial, în Bârnova
19.900 € / lună
Județul Iași, Bârnova
560 mp teren
Spațiu comercial, în Cotnari
20.000 € / lună
Județul Iași, Cotnari
2.800 mp teren
Spațiu comercial, în Bârnova
20.000 € / lună
Județul Iași, Bârnova
667 mp teren
Spațiu comercial, în Proselnici
21.000 € / lună
Județul Iași, Proselnici
640 mp teren
Spațiu comercial, în Bârnova
18.500 € / lună
Județul Iași, Bârnova
600 mp teren
Proprietate specială, de 1,920 mp, în Sărărie
20.006 € / lună