Spațiu comercial, în Bâlta

15.000 € / lună
5.95 € / mp / lună

Bâlta, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
2.520 mp

Descriere spațiu comercial

Teren de vanzare in oras Filiasi, sat Balta Terenul se afla in Balta Deschidere 18 m cu lungime de 290 m Suprafata 5200 mp Detin toate actele vanzarii Suprafata este muncita an de an si este perfect dreapta Terenul este pretabil pentru agricultura, hala sau construirea unei case Str. Macesului locatia mai exacta Urmeaza aceasta strada sa fie asfaltata Rog si ofer seriozitate 07******02
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 07 Mai 2026 ID anunț: 1412119

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 50 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 1,441 mp, în Ultracentral
15.001 € / lună
Craiova, Ultracentral
1.441 mp utili
1985
Spațiu comercial, în Șimnicu de Sus
15.000 € / lună
Județul Dolj, Șimnicu de Sus
310 mp teren
Spațiu comercial, în Prunet
15.500 € / lună
Județul Dolj, Prunet
500 mp teren
Spațiu comercial, de 1,600 mp, în Central
16.000 € / lună
Craiova, Central
1.600 mp utili
Spațiu comercial, în Mofleni
14.138 € / lună
Județul Dolj, Mofleni
400 mp teren
Spațiu comercial, în Cârcea
16.500 € / lună
Județul Dolj, Cârcea
1.450 mp teren
Spațiu comercial, de 96 mp, în Central
16.500 € / lună
Craiova, Central
96 mp utili
Spațiu comercial, în Central
15.500 € / lună
Județul Dolj, Calafat
500 mp teren
Spațiu comercial, în Ciupercenii Noi
14.900 € / lună
Județul Dolj, Ciupercenii Noi
3.100 mp teren