Teren extravilan in suprafata de 3.100 mp. situat pe Transapuseana-Pon

14.900 € / lună
4.81 € / mp / lună

Ciupercenii Noi, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
3.100 mp

Descriere spațiu comercial

REVAL Imobiliare va ofera spre vanzare teren extravilan in suprafata de 3.100 mp, situat in comuna Ponor, intr-o zona deosebita, foarte aproape de spectaculoasa Transapuseana. Proprietatea beneficiaza de 25 ml deschidere la drum asfaltat, cu acces facil pe tot parcursul anului. Utilitatile apa si curent se afla chiar in fata terenului. Terenul este impartit natural intr-o zona plana, ideala pentru constructia unei cabane sau case de vacanta, si o zona in panta, cu padure, perfecta pentru cei care isi doresc liniste, aer curat si un peisaj autentic de munte. Acces foarte bun Zona linistita si pitoreasca Ideal pentru investitie, cabana sau retreat de vacanta Aproape de una dintre cele mai frumoase sosele turistice din Romania Pentru mai multe informatii si programarea unei vizionari, echipa REVAL Imobiliare va sta la dispozitie, (folosesti formularul de contact).
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1641415

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 1,441 mp, în Ultracentral
15.001 € / lună
Craiova, Ultracentral
1.441 mp utili
1985
Spațiu comercial, în Central
15.000 € / lună
Craiova, Central
9.429 mp teren
Spațiu comercial, de 1,600 mp, în Central
16.000 € / lună
Craiova, Central
1.600 mp utili
Spațiu comercial, în Șimnicu de Sus
15.000 € / lună
Județul Dolj, Șimnicu de Sus
310 mp teren
Spațiu comercial, în Prunet
15.500 € / lună