Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

30.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Casa, anexa si teren intravilan

Brusturi

La ~5km distanță

2 camere
6.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan, 500 mp, zona Dumbrava 2

Dumbrava 2, Zalău

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

245 €
/ lună 6.13 € / mp / lună

Birou de inchiriat, 2 camere, 40 mp Str. Fabric ...

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

40 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
11

1.200 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Spatiu de birou 3 incaperi, 88 mp - Zona Poroli ...

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

88 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

99.000 €
/ lună 70.71 € / mp / lună

Teren de construit in Zalau, 1400mp, utilitati ...

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

103.000 €
/ lună 103 € / mp / lună

Teren Intravilan 10 ari Zona Blocuri Porolissum ...

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

4.658 €
/ lună
3.850 €
6.65 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 700 mp - Depozitare - Distr ...

Nord, Zalău

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.600 €
/ lună 5.52 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 2x300mp str.Crangulu ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

290 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

1.700 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat sala evenimente in suprafa? ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

1.700 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spatii birouri de inchiriat sau croitorie

Central, Zalău

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

177 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

inchiriere spatiu comercial

Central, Zalău

La ~5km distanță

31 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

1.500 €
/ lună 2.44 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere Hala Depozitare si sau pro ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

615 mp utili
1E
Agenție

7 luni în urmă
12

550 €
/ lună 6.55 € / mp / lună

Spa?iu comercial 84 mp de inchiriat- perfect pe ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

8.500 €
/ lună 6.75 € / mp / lună

Teren Strada 22 Decembrie - Crasnei

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

7.500 €
/ lună 9.34 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 803mp Dumbrava Zalau, D+P ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

803 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

65.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan pe Sarmas,cu front ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

500 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Spatiu comercial, finisat, strada Crisan, 51 mp

Central, Zalău

La ~5km distanță

48 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

6.500 €
/ lună 3.25 € / mp / lună

Teren intravilan 20 ari - strada Merilor

Central, Zalău

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

3.000 €
/ lună 2.45 € / mp / lună

2 Parcele de teren extravilan zona Bradet Pret ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.226 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.000 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Teren intravilan 6.400 mp de inchiriat Zalau 60 ...

Exterior Vest, Zalău

La ~5km distanță

6.400 mp
6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

13 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Birouri de inchiriat Zalau

Central, Zalău

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
9

400 €
/ lună 4.30 € / mp / lună

Spatiu comercial/birou, 93 mp, str. Sfanta Vine ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

93 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Zalău

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
13

4.800 €
/ lună 1.12 € / mp / lună

Teren Intravilan 43Ari zona Ortelec-Zalau intre ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

200 €
/ lună

Inchiriez spatii pt clinica B -dul Mihai Viteaz ...

Nord, Zalău

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
7

600 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri

Central, Zalău

La ~5km distanță

132 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
18

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Zalău

La ~5km distanță

350 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
6

393 €
/ lună 6.05 € / mp / lună

Apartament 3 camere, 65 mp, zona Ultracentral

Central, Zalău

La ~5km distanță

65 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

700 €
/ lună 11.29 € / mp / lună

Spatiu comercial, 62 mp, zona Corneliu Coposu

Central, Zalău

La ~5km distanță

62 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
4

157 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 45 mp, zona Here ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

45 mp utili