Orizont - stradal - Spatiu comercial - intrare separata

500 € / lună
10.42 € / mp / lună

Orizont, Bacău

Suprafață utilă totală:
48 mp
An construcție:
1985

Descriere spațiu comercial

PROHOUSE Bacau va ofera in exclusivitate spre inchiriere un spatiu comercial cu intrare separata situat in zona Orizont. Spatiul are suprafata de 49mp, este dotat cu centrala termica proprie si geamuri termopan. Datorita pozitionarii intr-o zona cu trafic intens atat auto cat si pietonal spatiul propus de noi poate fi perfect pentru vizibilitatea afaceri tale. Pentru alte detalii si stabilirea unei vizionari nu ezitati sa ne contactati!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 986294
Suprafață utilă: 48 mp
Suprafață utilă totală: 48 mp
An construcție: 1985

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Narcisa
Mijloace transport aprox. 1133 m
Școală
education
Scoala Gimnaziala Nr.10
Învățământ aprox. 197 m
education
block B
Învățământ aprox. 592 m
education
Universitatea George Bacovia
Învățământ aprox. 1168 m
Recreere
restaurants
Restaurant Iris
Restaurante aprox. 154 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 214 m
shopping
Carrefour Market - Central Plaza
Supermarket/Mall aprox. 767 m
shopping
Penny
Supermarket/Mall aprox. 964 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 80 mp, în Bistrița Lac
550 € / lună
Bacău, Bistrița Lac
80 mp utili
1985
Spațiu comercial, de 134 mp, în Ștefan cel Mare
500 € / lună
Bacău, Ștefan cel Mare
134 mp utili
Teren construcție, în 9 Mai
450 € / lună
Bacău, 9 Mai
1.200 mp teren
Construcții
Spațiu comercial, de 48 mp, în Central