Spa?iu comercial de inchiriat Strada Miori?ei! CE1627

500 € / lună
14.29 € / mp / lună

Mioriţei, Bacău

Suprafață utilă totală:
35 mp

Descriere spațiu comercial

Imob Consult Bacau va propune spre inchiriere un spatiu comercial situat pe Strada Mioritei, intr-o zona cu activitate intensa si vizibilitate foarte buna, beneficiind de front stradal si vad comercial deja format, potrivit pentru dezvoltarea unei afaceri de succes. Proprietatea beneficiaza de o compartimentare practica si functionala, fiind compusa din camera principala destinata activitatii comerciale, hol, vestiar si doua grupuri sanitare, oferind conditii optime pentru desfasurarea unor activitati profesionale diverse. Un avantaj important il reprezinta bransamentul electric trifazat, ideal pentru activitati care necesita consum electric ridicat sau echipamente specifice. Datorita pozitionarii si compartimentarii eficiente, spatiul este pretabil pentru clinica stomatologica, cabinet medical, birouri sau alte activitati comerciale si servicii profesionale. Pentru informatii suplimentare si programari la vizionare, va stam la dispozitie: Cozmin: ; Corina: , Sau va asteptam la sediul agentiei Imob Consult Bacau, situat pe strada Banca Nationala nr. 27, la intersectia cu strada Neagoe Voda, langa Irish Pub. Va invitam sa descoperiti un spatiu care poate deveni sediul ideal pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastra! Suprafata totala: 40 m2 Stadiu constructie: Finalizat Tip imobil: Spatiu stradal
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1655357
Suprafață utilă: 35 mp
Suprafață utilă totală: 35 mp