Spatiu comercial in inima cartierului Cornisa

215.000 € / lună
888.43 € / mp / lună

Cornişa, Bacău

Suprafață utilă totală:
242 mp

Descriere spațiu comercial

Business-ul tau merita o locatie care inspira succes ! In inima exclusivista a cartierului Cornisa, va prezentam un spatiu comercial cu adevarat special 230 mp situati la parter, conceputi pentru afaceri care isi doresc vizibilitate, eleganta si pozitionare strategica. Un spatiu rafinat, versatil si luminos, ce ofera combinatia perfecta intre functionalitate si imagine premium. Datorita amplasarii excelente si accesului facil, proprietatea se preteaza ideal pentru: showroom exclusivist clinica medicala / beauty concept birouri moderne prestari servicii premium logistica & depozitare activitati comerciale si solutii fotovoltaice Fiecare metru transmite potential, profesionalism si oportunitatea de a construi un business intr-o zona cu notorietate si dezvoltare continua.Spatiul beneficiaza de panouri fotovoltaice 15 kw.Suprafata open space la care se adauga birou si spatiu toalete accese prin fata spate si lateral. Totul pregatit pt afacereata sau pt o ulterioara inchiriere. O proprietate care nu ofera doar spatiu, ci prezenta. O investitie care ofera mai mult decat valoare ofera perspectiva. Suprafata totala: 230 m2 An finalizare constructie: 1975 Vitrina: 20.0 m Stadiu constructie: Finalizat Inaltime spatiu: 3.5 m Numar incaperi: 4 Numar Grupuri Sanitare: 2 Posibilitate parcare: Da Nr. locuri parcare: 5-10 Tip imobil: Spatiu stradal
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1655179
Suprafață utilă: 242 mp