Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

701 €
/ lună 15.93 € / mp / lună

Spațiu comercial, str.Energiei

Energiei, Bacău

44 mp utili
1983
Agenție

1 lună în urmă
4

199.000 €
/ lună 346.09 € / mp / lună

Teren Unicat , str. Energiei - comision 0%

Energiei, Bacău

575 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

420 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Birouri Parter, Zona Intens Ci ...

Energiei, Bacău

60 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala de inchiriat 200 mp | Zona industriala Tol ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

99.500 €
/ lună 19.90 € / mp / lună

Teren de vanzare strada Bradului zona Lilieci

Central, Bacău

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

8.000 €
/ lună 8.12 € / mp / lună

Inchirez Caldire pentru ori ce activitate Comer ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

985 mp utili

Agenție

2 luni în urmă
20

35.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hale Industriale 5065 mp de vanzare Str. Bradul ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

5.000 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

590 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral subsol 118mp

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

118 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

4.872 €
/ lună 15.42 € / mp / lună

SPATIU DE BIROURI PREMIUM ZONA TIC TAC

Central, Bacău

La ~5km distanță

316 mp utili
2015
Agenție

1 lună în urmă
5

766 €
/ lună 10.08 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral - langa Luceafaru ...

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

76 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

430 €
/ lună 10.75 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

22.500 €
/ lună 20.45 € / mp / lună

Teren intravilan 1100 mp, Lilieci-Bacau

Central, Bacău

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

110.000 €
/ lună 73.33 € / mp / lună

Teren intravilan 1500 mp de vanzare in Bacau Se ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

236 €
/ lună 11.80 € / mp / lună

spatiu comercial stradal zona centrala de inchi ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
13

44.800 €
/ lună 306.85 € / mp / lună

Spatiu Salon Infrumusetare 0% Comision

Central, Bacău

La ~5km distanță

146 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
6

50.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren De Vanzare

Central, Bacău

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

85.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Schimb teren 17000 mp cu casa sau apartament in ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

600 €
/ lună 16.22 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Bacău

La ~5km distanță

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

285 €
/ lună 20.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Marasesti 10, 14m ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

700 €
/ lună

Inchiriez cabinet stomatologic/medical ultracen ...

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
19

663.000 €
/ lună 44.98 € / mp / lună

Teren industrial 14.740 mp, de vanzare, autoriz ...

Sud, Bacău

La ~5km distanță

14.740 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

1.999 €
/ lună 19.99 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Mihai Viteazu - B ...

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

100 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

39.000 €
/ lună 1.48 € / mp / lună

Teren extravilan Beresti Bistrita

Central, Bacău

La ~5km distanță

26.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

450 €
/ lună 18 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat

Exterior Vest, Bacău

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
5

651 €
/ lună 14.47 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu comercial ultracent ...

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

700 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

De Inchiriat spatiu comercial centru Bacau pasa ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

22 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
6

135.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de vanzare Barati, Bacau

Central, Bacău

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

680 €
/ lună 15.11 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spa?iu comercial ultracent ...

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

22.000 €
/ lună 2.39 € / mp / lună

Teren Racaciuni DN2 E85 9300 m2

Central, Bacău

La ~5km distanță

1 camere
9.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

74.300 €
/ lună 97.89 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, Bacau, str.Agudulu ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

759 mp teren