Cabinet stomatologic complet echipat, de închiriat în centrul Aradului

701 € / lună
16.69 € / mp / lună

Ultracentral, Arad

Suprafață utilă totală:
42 mp
An construcție:
1910

Descriere spațiu comercial

RE/MAX Dynamic vă propune spre închiriere, în exclusivitate, un spațiu cu destinația de cabinet stomatologic, cu intrare de pe bulevardul Revoluției și de pe strada Episcopiei, Arad. Proprietatea, semidecomandată, are următoarele caracteristici: • Etaj: parter • Suprafață: 80 mp construiți (conform CF) / 42 mp utili (conform releveu) • Utilități: curent electric, gaz, apă și canalizare • Compartimentare: 2 camere (sală de așteptare și spațiu de lucru), zonă de depozitare și aparatură, două băi (baie cu duș pentru personal și baie pentru pacienți) • Încălzire: centrală termică proprie, încălzire prin pardoseală • Prima închiriere • Parcare: posibilitatea de parcare în curtea interioară • Garanție: se percepe o garanție echivalentă cu prețul unei luni de chirie • Contract: se încheie contract de închiriere pe o perioadă minimă de 12 luni Spațiul se închiriază mobilat și utilat, conform fotografiilor, și este pregătit pentru a începe activitatea imediat. Dotări și specificații: aparatura pentru desfășurarea activității este de la firma „Runyes”, centrală proprie în condensare „Ariston”, sistem de alarmă, grupuri sanitare mobilate și utilate, televizor „Philips” în sala de așteptare, aparat de aer condiționat, tâmplărie PVC etc. Pentru mai multe detalii, vă stau la dispoziție.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1218237
Suprafață utilă: 42 mp
Suprafață utilă totală: 42 mp