Proprietăți unice: 11
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

150 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Spațiu Manichiură în salon

Alfa, Arad

8 mp utili
4E
1999
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

150 €
/ lună 37.50 € / mp / lună

Spațiu Make-Up în salon

Alfa, Arad

4 mp utili
4E
1999
Agenție

1 lună în urmă
21

290 €
/ lună 6.04 € / mp / lună

Spatiu de birouri,

Alfa, Arad

48,47 mp utili
2007

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
21

1.320 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu de birouri,

Alfa, Arad

220 mp utili
2007
Agenție

2 luni în urmă
4

1.816 €
/ lună
1.501 €
3.82 € / mp / lună

Hala in apropiere de aeroport si autostrada

Alfa, Arad

Agenție

3 luni în urmă
6

450 €
/ lună 4.09 € / mp / lună

Spațiu de birouri Bodrogului

Alfa, Arad

4 camere
110 mp
2000
Agenție

3 luni în urmă
7

504 €
/ lună 4.58 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 110 mp Calea Bodrogului

Alfa, Arad

4 camere
110 mp
Etaj 1 / 2
2000
Agenție

4 luni în urmă
10

250 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu comercial 36 mp cu intrare si contorizar ...

Alfa, Arad

25 mp utili
4E
1980
Agenție

10 luni în urmă
9

1.524 €
/ lună
1.260 €
3.24 € / mp / lună

Propunem spre închiriere hală depozitare, comer ...

Alfa, Arad

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,524 € și 1.536 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

450 €
/ lună 3.15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Alfa - ID : RH- ...

Alfa, Arad

143 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă
1

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren intravilan (in rate) de inchiriat vanzare

Alfa, Arad

2.539 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
5

250 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri de inchiriat zona Parneav ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

50 mp
2010
Agenție

8 luni în urmă
3

499 €
/ lună 7.68 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona Parneava

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

65 mp utili
1E
2010
Agenție

10 luni în urmă
6

850 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Spatiu comercial 120 mp cu vitrina stradala, pe ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

2 camere
120 mp
2000

Agenție

Mai mult de un an
1

500 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial langa piata Obor - I ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
12

350 €
/ lună 2.33 € / mp / lună

Hala de 300 mp - central - in zona Parneava

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

96 €
/ lună 3.84 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat pentru magazie, depozit

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
11

801 €
/ lună 3.08 € / mp / lună

Spatiu de productie sau depozit de inchiriat

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
18

3.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu de birouri premium, parcare privată

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

700 mp
Parter / 3
2000
3E
Agenție

Mai mult de un an
12

700 €
/ lună
847 €
3.04 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Parneava - ID : ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

230 mp utili
1995
Agenție

11 luni în urmă
10

2.420 €
/ lună
2.000 €
4.12 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat – Arad, Strada Pa ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
8

3.227 €
/ lună
2.667 €
4.23 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Arad 762 mp zona centrala ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
6

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Parneava-Oituz ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

100 mp utili
2009
Agenție

2 luni în urmă
5

1.440 €
/ lună 3 € / mp / lună

De închiriere hală, cu platformă betonată și cu ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
4

600 €
/ lună 0.87 € / mp / lună

Teren, 690 mp, zona Parneava

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

690 mp
690 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

360 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez spatiu birou pe Calea Bodrogului

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriere birouri 5euro mp

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

330 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial langa piata Obor - I ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

80 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez teren zona Parneava-Capitan Ignat - I ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

6.444 mp
6.444 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

650 €
/ lună 1.01 € / mp / lună

Inchiriez teren zona Parneava - ID : RH-31260-p ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

645 mp
645 mp teren

Spaţii comerciale de închiriat în Alfa, Arad

Alfa, un cartier din Arad, se bucură de o poziție strategică, fiind accesibil prin diverse rute de transport și având facilități comerciale în apropiere. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 490 euro, cu oferte ce încep de la 390 euro și ajung până la 499 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 64 m², cu cele mai mari având 360 m² și cele mai mici de 55 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 17% dintre spațiile comerciale disponibile au 3 sau mai multe camere.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 146 de zile, indicând o piață activă.

Alfa, Arad, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să găsești viitorul tău spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!