Spatiu comercial 120 mpu - zona Gai

400 € / lună
3.33 € / mp / lună

Gai, Arad

Suprafață utilă totală:
120 mp
Nr. niveluri:
2
An construcție:
1990

Descriere spațiu comercial

APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un spatiu comercial de 120 metri patrati utili in zona Gai. Spatiul se intinde pe o suprafata de aproximativ 144 mp. - Spatiul se preteaza pentru :Cabinet veterinar, Farmacie, Sediu firma, Barbershop, Pariuri sportive, Fast-Food, Magazin alimentar, Birouri, Reprezenta, Loc de joaca, Second Hand. - 2 grupuri sanitare -Acces lateral pentru aprovizionar marfa . -Posibilate montare centrala. Spatiul este situat pe langa centura Arad Nord si aprope de zona industriala . Gararantia contravaloarea unei luni de chirii. Va asteptam la o vizionare! ID Oferta: 13899
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 30 Martie 2026 ID anunț: 232292
Suprafață utilă: 120 mp
Suprafață utilă totală: 120 mp
Regim înălțime: P+2E
An construcție: 1990

Arad Vest
Mijloace transport aprox. 790 m
transport
Galleria
Mijloace transport aprox. 1511 m
transport
Galleria
Mijloace transport aprox. 1548 m
transport
Fortuna
Mijloace transport aprox. 1763 m
Școală
education
Gradinita cu program prelungit nr. 8
Învățământ aprox. 756 m
education
Scoala Generala Fratii Neumann
Învățământ aprox. 771 m
education
Gradinita cu program normal Nr. 7
Învățământ aprox. 821 m
education
Scoala Gimnaziala nr. 11 Nicolae Balcescu
Învățământ aprox. 1905 m
Recreere
restaurants
Hong Kong