Clădire nou renovată, regim hotelier – 8 unități, randament

907.498 €
30,249.93 € / mp

P-ţa Universităţii, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
30 mp

Descriere spațiu comercial

Investiție profitabilă: clădire regim hotelier 303 mp, 8 unități, mobilată, contract pe 7 ani, randament, zona Ultracentrala. Clădirea este nou renovată și funcționează în regim hotelier. Proprietatea se vinde complet mobilată și utilată (bucătării, TV, aer condiționat) și beneficiază de un chirias stabil, cu contract ferm pe 7 ani, care administrează activitatea de cazare în regim hotelier. Compartimentare: 8 unități (5 garsoniere + 3 apartamente de 2 camere) Dotări: bucătării complet echipate, TV, aer condiționat, finisaje moderne Lobby la parter – spațiu de primire dedicat oaspeților Aviz de funcționare emis de Ministerul Turismului Contract pe termen lung (7 ani) cu chiriaș care gestionează activitatea hotelieră Clădire modernizată integral – fără investiții suplimentare necesare Poziționare premium în zona Ultracentrala, cu cerere turistică și de business constantă Administrare externalizată, fără griji pentru proprietar Investiție cu flux de numerar imediat!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 17 Mai 2026 ID anunț: 1606341
Suprafață utilă totală: 30 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie RATB Rosseti 311 (en)
Mijloace transport aprox. 63 m
transport
Statia Piata Rosetti linii : 61,66,69,70,85,90,91,92,336,601.
Mijloace transport aprox. 225 m
transport
Hristo Botev
Mijloace transport aprox. 274 m
transport
Bd. Carol I
Mijloace transport aprox. 274 m
Școală
education