VAND APARTAMENT ZONA 0 , EXACT IN SPATELE PRIMARIEI 240mp

750.000 €
3,125.00 € / mp

P-ţa Victoriei, Timişoara

Suprafață utilă totală:
240 mp

Descriere spațiu comercial

SPATIUL ESTE LA PARTER INALT SI E FORMAT PRIN UNIREA A 2 APARTAMENTE. POTRIVIT PT INCHIRIAT CA SPATIU DE FIRMA.... ARE FINISAJE DEOSEBITE ( APLICE SI CANDELABRE MURANO, STUCO VENEZIAN, FAIANTA CU PIETRE SWAROWSKI,TAMPLARIE TERMOPAN DIN LEMN MASIV , E T C .... ) Structura rezistenta: beton Nr terase: 2 Nr grupuri sanitare: 2 Suprafata construita: 270 mp Suprafata terase: 20 mp Nr incaperi: 10 Destinatie recomandata: birouri; Autorizatii si avize: toate.... Pret negociabil Utilitati: Sistem incalzire (Centrala proprie); Utilitati generale (Curent, Apa, Canalizare, Gaz, CATV, Telefon, Telefon international); Climatizare (Aer conditionat); Acces internet (Cablu); Dotari: Contorizare (Apometre, Contor gaz); Diverse (Sistem de alarma); Dotari imobil (Video interfon, Interfon, Curte comuna, Curte, Acoperis); Servicii: Servicii imobil (Curatenie, Paza); Alte caracteristici: Acces (Marfa, Auto, Persoane); Alte spatii utile (Dependinte, Anexe, Pivnita); Finisaje: Podele (Gresie, Parchet); Stare interior (Renovat); Ferestre cu geam termopan (Lemn); Iluminat (Exterior cladire, Aplice, Spoturi, Lampi, Lumina naturala); Alte detalii zona: Amenajare strazi (Asfaltate); Alte detalii zona (Mijloace de transport, Iluminat stradal, Vad comercial); An constructie: inainte de 1990
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1499493
Suprafață utilă: 240 mp