OPORTUNITATE INVESTITIE–INVESTITIE CU VENIT IMEDIAT-BD. BASARABIA 250

1.081.000 €
940 € / mp

Titan, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
1.150 mp
Nr. niveluri:
4

Descriere spațiu comercial

Proprietate cu 8% randament potential + posibilitate vanzare pana la 2.300 mp. Spatiu de birouri cu randament imediat – investitie care se poate plati singura Locatie strategica – acces direct tramvai si autobuz Suprafata construita: 1.150 mp Etaj: 3 din 5 Compartimentare: 45 birouri (10–100 mp) Grad ocupare: 65% Chirie actuala: 8–9 €/mp Dotari: aer condinionat, centrala proprie gaz, lift, grupuri sanitare separate Stare: functional – utilizare imediata DE CE ESTE O INVESTITIE PUTERNICA? - Venit imediat din chirii - Posibilitate de crestere a gradului de ocupare - Compartimentare flexibila – ideal pentru multiple firme - Costuri reduse de administrare - Pozitionare excelenta – acces facil transport OPORTUNITATE EXTINSA Disponibil un etaj suplimentar de 1150 mp (etaj 2) – posibilitate extindere portofoliu sau achizitie integrala. CONDITII FLEXIBILE - Posibilitate plati esalonat (cu avans consistent) - Acceptam schimb cu proprietati corect evaluata CONCLUZIE O proprietate rara, cu venit activ si potential de crestere, ideala pentru investitori care cauta cash-flow imediat si siguranta.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 17 Aprilie 2026 ID anunț: 1476842
Suprafață utilă: 1.150 mp
Suprafață utilă totală: 1.150 mp
Regim înălțime: P+4E

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Grup Industrial Titan, Liniile N109, 36, 56
Mijloace transport aprox. 79 m
transport
Grup Industrial Titan