Mihai Bravu, imobil birouri 1S+D+P+3E+M

3.509.000 €
3,051.30 € / mp

Mihai Bravu, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
1.150 mp
An construcție:
2018

Descriere spațiu comercial

Mihai Bravu, imobil birouri, 1S+D+P+3E+M, suprafață construita desfășurată de 1428 mp, teren 567 mp Interiorul este gandit pe jumătăți de nivel, decalate pe înălțime, totul plecând de la subsol. Acest fapt a eliminat stâlpii interiori, generand etaje open-space cu suprafete libere generoase. Spațiile de lucru sunt suspendate pe nodul central compus din casa scării, lift și grupuri sanitare. Scara de evacuare este parte integrantă a nodului de rezistență, iar suplimentar avem al doilea rand de scari pentru comunicarea dintre etaje. Pe langa dotarile rezultate din arhitectura cladirii, 1 lift, 7 grupuri sanitare, 2 randuri de scari, si cele 20 de locuri de parcare la demisol si exterior, cladirea este dotata cu sisteme functionale de cea mai buna calitate: - sistem de climatizare si incalzire HVAC - Daikin; - sistem de detectie si avertizare la incendiu, cladirea fiind avizata IGSU; - sistem avansat de supraveghere video AXIS Communications, sistem de detectie si avertizare la efractie, control acces pe fiecare nivel, inclusiv in controlul lift-ului; - acces limitat catre parcarea din demisol prin bariera de acces. Sunt 22 de locuri de parcare atat la demisol cat si la suprafata.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 16 Mai 2026 ID anunț: 450154
Suprafață utilă: 1.150 mp
Suprafață utilă totală: 1.150 mp
An construcție: 2018

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare

Puncte de interes