Imobil birouri in zona Dorobanti

1.580.000 €
2,296.51 € / mp

Dorobanţi, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
688 mp
Nr. niveluri:
4
An construcție:
2006

Descriere spațiu comercial

Detalii proprietate: • Regim de inaltime: S+P+4E • Suprafata utila: 640 mp • Suprafata totala: 688 mp • An constructie: 2006 • Amenajari: cladirea beneficiaza de finisaje de calitate buna si este structurata cu spatii de depozitare si spatii tehnice la subsol, 4 locuri de parcare la parter, cate un spatiu de birouri la etajele 1 si 2 si un spatiu de birouri la etajele 3 si 4 • Dotari: un lift, cate o centrala termica pentru fiecare nivel Locatie: • Accesibilitate: situat in imediata apropiere a Caii Dorobanti si a Caii Floreasca, cu acces facil la transportul public și la punctele de interes din zona Avantaje: • Potrivit pentru: utilizare comerciala – birouri. La momentul actual imobilul este inchiriat si utilizat ca spatii de birouri.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 531818
Suprafață utilă: 688 mp
Suprafață utilă totală: 688 mp
Regim înălțime: P+4E
An construcție: 2006

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie tramvai 1, 46 - Calea Dorobantilor
Mijloace transport aprox. 264 m
transport
Calea Dorobantilor
Mijloace transport aprox. 264 m
transport
Calea Dorobantilor
Mijloace transport aprox. 267 m
transport
Statia Liceul Ion Luca Caragiale, linia 131, 182, 330, 331, 335, N113, 301
Mijloace transport aprox. 310 m
Școală
education
Liceul Alexandru Vlahuta + Scoala 15 (en)
Învățământ aprox. 330 m
education
Badulescu Aurelia (en)