1

Spatii de birouri langa metrou Aurel Vlaicu

562 € / lună
18.73 € / mp / lună

Aviaţiei, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
30 mp
An construcție:
1980

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre inchiriere spatii de birouri intr-o cladire de Clasa B situata strategic in zona Aviatiei, la cateva minute de mers pe jos de statia de Metrou Aurel Vlaicu. Este o locatie ideala pentru companii mici si mijlocii care cauta eficienta, vizibilitate si acces rapid catre hub-ul de business din Nord. Conditii de Inchiriere: Pret de baza: Incepe de la 15.5 EUR mp + TVA. Garantie: Echivalentul a 2 luni de chirie + TVA (pentru unitati sub 50 mp, garantia este de 3 luni + TVA). Suprafete si Unitati Disponibile: Cladirea ofera optiuni diverse, adaptate nevoilor dumneavoastra. Disponibilitatile actualizate sunt: Etaj 1: 112 mp: 1.736 EUR + TVA. Compartimentat: Open space + birouri + kitchineta. (Disponibil din 01.05.2026). Etaj 5: 128 mp: 1.984 EUR + TVA. Compartimentat: Open space + birou inchis cu sticla. (Disponibil Imediat). 68 mp: 1.054 EUR + TVA. O singura incapere open space. (Disponibil Imediat). 16 mp: 264 EUR + TVA. O singura incapere. (Disponibil Imediat). 16 mp: 264 EUR + TVA. O singura incapere. (Disponibil din 26.05.2026). Dotari Tehnice si Finisaje: Infrastructura: Sistem complet de cablare voce-date, prize dedicate si camera server pentru cladire. Design: Fatada de sticla ce ofera luminozitate naturala, tavan casetat, mocheta profesionala si inaltime libera de 2.7 m. Structura: Beton armat si pereti finisati cu vopsea lavabila. Servicii si Facilitati: Receptie la intrare si servicii de Facility Management. Paza permanenta si administrare profesionista a imobilului. Conexiuni rapide la internet si telefonie. Locatie si Avantaje: Amplasarea in cartierul Aviatiei asigura proximitatea fata de Promenada Mall, numeroase restaurante si cafenele pentru pranz, precum si centre bancare. Accesul facil la metrou si la liniile de transport de suprafata face ca aceasta cladire sa fie extrem de atractiva pentru angajati, reducand timpul petrecut in trafic. ID oferta: 24R2935