Timpuri Noi, birou open space 63 mp

606 € / lună
9.62 € / mp / lună

Timpuri Noi, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
63 mp
An construcție:
1956

Descriere spațiu comercial

Va propunem la inchiriere un spatiu de birouri openspace de 63 mp, situat la mansarda unei clădiri renovate integral, potrivit pentru companii din industriile creative, IT, design, arhitectură, marketing, consultanță sau activități de formare profesională. Spațiul beneficiază de lumină naturală abundentă, prin ferestre tip Velux, și de elemente constructive naturale care creează un mediu de lucru plăcut, productiv și inspirant pentru echipe creative. Caracteristici birou Suprafață: 63 mp Etaj: mansardă Open space Posibilitate extindere Spațiul poate fi extins cu încă 70 mp, ideal pentru: săli de meeting workshop-uri traininguri prezentări sau întâlniri cu clienții. Facilități ale imobilului Chiriașii beneficiază de acces la curtea interioară a clădirii, care include: piscină 8 m × 4 m bar social restaurant Aceste facilități creează un mediu ideal pentru lucru, networking și întâlniri informale.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1590796
Suprafață utilă: 63 mp
Suprafață utilă totală: 63 mp
An construcție: 1956

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autobuz 323
Mijloace transport aprox. 246 m
transport
Capat Universitatea Crestina Dimitrie Cantemir linii : 323.
Mijloace transport aprox. 258 m
transport
Statia Universitatea Crestina Dimitrie Cantemir linii:133.
Mijloace transport aprox. 286 m