Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Agenție

6 zile în urmă
7

134.500 €

Casa SAG toate utilitatile

Șag

2 camere
75 mp
75 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

129.500 €

Casa SAG toate utilitatile

Șag

2 camere
75 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

120.000 €

Casa de vanzare in Sag

Șag

2 camere
80 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
9

250.000 €

Vila individuala cu teren 1900 mp Parta

Parța

La ~5km distanță

2 camere
150 mp
1.914 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

1 săptămână în urmă
10

104.900 €

Casa, Parta, vatra satului, 2 camere, 96mp, ter ...

Parța

La ~5km distanță

2 camere
85 mp
927 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

125.000 €

Casa de vanzare la sat, cu teren ?i gradina Par ...

Parța

La ~5km distanță

2 camere
80 mp

Agenție

Mai mult de un an
10

139.900 €

Casa individuala , cu garaj si teren de 856 mp ...

Chișoda

La ~5km distanță

2 camere
139 mp
856 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

2 luni în urmă
4

110.000 €

Vanzare Casa / Vila Giroc / Fratelia

Steaua, Timișoara

La ~5km distanță

2 camere
130 mp
550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

153.000 €

Vand apartament (case insiruite) direct proprie ...

Freidorf, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
56 mp
Agenție

1 lună în urmă
12

180.000 €

Casa de Vanzare in Freidorf Zona Lini?tita (Lan ...

Freidorf, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
68 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
15

114.990 €

Casa individuala Freidorf pozitie excelenta + g ...

Freidorf, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
80 mp
250 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

116.000 €

Casa individuala | Freidorf

Freidorf, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
65 mp
196 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

130.000 €

Casă de vinzare 76mp utili 362mp teren

Șagului, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
76 mp
362 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

115.000 €

Casa individuala in Timisoara

Șagului, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
370 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

4 luni în urmă
8

220.000 €

Teren cu poten?ial investi?ional Zona centrala, ...

Șagului, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
432 mp
432 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

184.990 €

Casa individuala 2 camere, 933mp teren in Utvin

Utvin

La ~10km distanță

2 camere
72 mp
933 mp teren
1973
Agenție

6 luni în urmă
9

80.900 €

Casa 2 camere, 50 mp, zona Fratelia

Fratelia, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
350 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

150.000 €

Timisoara-Fratelia,casa de vanzare

Fratelia, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
70 mp
550 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

5 luni în urmă
5

92.500 €

Casa cu 2 camere, zona Fratelia

Fratelia, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
61 mp
636 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

31.398 €

Vand duplex Parter vis a vis Valery Mosnita Nou ...

Fratelia, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
89 mp
89 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

110.000 €

Vanzare Casa / Vila Giroc / Fratelia

Fratelia, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
130 mp
550 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

240.000 €

Vand casa individuala Fratelia 240000 euro

Fratelia, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
75 mp
800 mp teren
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

75.000 €
79.000 €

Vand casa 2 camere cu gradina, curte comuna, zo ...

Fratelia, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
61 mp
636 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

184.990 €

Casa individuala 2 camere, 933mp teren in Utvin

Sânmihaiu Român

La ~10km distanță

2 camere
65 mp
933 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

129.000 €

Vand duplex finisat

Sânmihaiu Român

La ~10km distanță

2 camere
65 mp
Agenție

3 luni în urmă
1

145.000 €

Casa de caramida , cu teren de 546 mp in zona G ...

Girocului, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
80 mp
564 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

160.000 €

Se vinde casa pe Calea Martirilor 107. Pre? 160 ...

Girocului, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

149.000 €

casa si teren de vanzare

Girocului, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
75 mp
Agenție

1 lună în urmă
3

109.000 €

Teren cu casa fara valoare, 371mp, Girocului, ...

Girocului, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
55 mp
371 mp teren
1960
Agenție

3 luni în urmă
11

160.000 €

Proprietar,Girocului,Casa Caramida din 1980,Ter ...

Girocului, Timișoara

La ~10km distanță

2 camere
70 mp

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Case cu 2 camere de vânzare în Săg, Județul Timiș

Săg, o localitate liniștită din județul Timiș, oferă un mediu plăcut pentru familii și tineri profesioniști. Imoradar24.ro a analizat piața pentru casele cu 2 camere disponibile în zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al caselor cu 2 camere este de aproximativ 120.000 euro, cu oferte ce încep de la 75.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 94.742 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 104 m², cu cele mai mari case având 720 m² și cele mai mici de 73 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 1.403 euro, cu valori variind de la 104 euro/m² pentru cele mai accesibile oferte până la 1.683 euro/m² pentru proprietățile de top.
  • Tipuri de detașare: Majoritatea caselor disponibile sunt în tipuri de detașare mixte.
  • Construcții recente: Aproximativ 14% dintre oferte sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care o proprietate rămâne online este de 75 de zile, indicând o piață activă.
  • Accesibilitate: 14% din oferte sunt considerate accesibile, ceea ce adaugă un plus de valoare pentru potențialii cumpărători.

Săg este o alegere excelentă pentru cei care caută case cu 2 camere, într-o zonă accesibilă și plăcută. Ești pregătit să găsești viitoarea ta locuință? Explorează acum casele de vânzare în Săg și nu rata cele mai noi oferte!