Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

175.000 €

Casa moderna de vanzare in Charlotenburg

Charlotenburg

4 camere
225 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

40.000 €

Casa cu gradina de vanzare, Ma?loc, Timi?

Mașloc

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

68.500 €

Intravilan com Masloc jud Timis

Mașloc

La ~5km distanță

4 camere
350 mp
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

47.500 €

Casa de vanzare

Alioș

La ~5km distanță

6 camere
170 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

150.000 €

Casa de vanzare

Alioș

La ~5km distanță

6 camere
270 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

62.000 €

Casa de vanzare in Alio? jude?ul Timi?

Alioș

La ~5km distanță

6 camere
1.493 mp
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
3

50.000 €

Vand casa in Chesint

Chesinț

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

75.000 €

Casa saseasca de vanzare Zabrani, Arad

Zăbrani

La ~10km distanță

5 camere
357 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

72.500 €

Casa de vanzare Zabrani

Zăbrani

La ~10km distanță

4 camere
576 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

30.000 €

Casa de vanzare in fiscut

Fiscut

La ~10km distanță

4 camere
2.800 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

45.000 €

Casa de vanzare in Firiteaz

Firiteaz

La ~10km distanță

4 camere
2.800 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

120.000 €

Casa mare in zona centrala Aluni?

Aluniș

La ~10km distanță

5 camere
246 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

499.000 €

Vila moderna in Cicir, jud Arad

Frumușeni

La ~15km distanță

4 camere
517 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

85.000 €

Casa de vanzare in Frumu?eni, Arad 4 camere, te ...

Frumușeni

La ~15km distanță

4 camere
150 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

295.000 €
285.000 €

Casa moderna cu etaj in Frumuseni 202 mp, mobil ...

Frumușeni

La ~15km distanță

4 camere
202 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

65.000 €

Casa de vanzare in cartierul nou din Alunis, co ...

Frumușeni

La ~15km distanță

4 camere
123 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

70.500 €

Casa de vanzare

Frumușeni

La ~15km distanță

6 camere
233 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

95.000 €

Casa de vanzare in comuna Frumuseni cartierul n ...

Frumușeni

La ~15km distanță

4 camere
113 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

130.000 €

Proprietate: 2x Case cu Teren

Herneacova

La ~15km distanță

4 camere
210 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

119.000 €

Proprietar vand casa noua

Seceani

La ~15km distanță

4 camere
142 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

235.000 €

Vila cu livada Paulis, Arad

Păuliș

La ~15km distanță

6 camere
254 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

76.000 €
86.000 €

Casa familiala mobilata pe doua nivele locuibil ...

Păuliș

La ~15km distanță

4 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

149.000 €

Conac pe Drumul Vinului-Paulis

Păuliș

La ~15km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

259.000 €

Casa cu etaj in Paulis jud.Arad

Păuliș

La ~15km distanță

4 camere
350 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

36.150 €

OFERTA SI IN RATE casa 2 apartamente noi la150 ...

Păuliș

La ~15km distanță

4 camere
238 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

36.150 €

casa noua de vanzare la 150 euro mp 241 mp util ...

Păuliș

La ~15km distanță

4 camere
238 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

66.000 €

Vand casa la ro?u Pi?chia

Pișchia

La ~15km distanță

6 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

260.000 €

Casa de vanzare

Pișchia

La ~15km distanță

6 camere
3.100 mp
3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

165.000 €

Casa de vanzare

Pișchia

La ~15km distanță

4 camere
135 mp
740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

65.000 €

Vinzare casa in Pi?chia

Pișchia

La ~15km distanță

4 camere
200 mp