4 cam.
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
16

296.000 €

Casă duplex P+1+M | 5 camere | 163 mp utili | c ...

23 August (Cațelul), Sector 3

5 camere
163 mp
125 mp teren
Duplex
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

118.000 €

Vand casa veche la curte, in Sector.3 ( cartier ...

23 August (Cațelul), Sector 3

250 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

90.000 €
95.000 €

Casa de vanzare 23 August

23 August (Cațelul), Sector 3

4 camere
74 mp
142 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

90.000 €
95.000 €

Proprietar vand casa curte zona cartierul 23 Au ...

23 August (Cațelul), Sector 3

4 camere
73 mp
142 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

120.000 €

Casa singura in sectorul 3, 3 camere, curte gen ...

Industriilor, Sector 3

La ~5km distanță

3 camere
99 mp
252 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

150.000 €

Casa de vanzare cartierul 23 august

Industriilor, Sector 3

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
253 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

245.000 €

Vanzare casa, oras Pantelimon

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

6 camere
515 mp

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

197.000 €

Casa cu teren, anexe, garaj, pivni?a, renovabil ...

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

145 mp
404 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

350.000 €

Vila individuala DE VANZARE zona Pantelimon Ilf ...

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

4 camere
520 mp
524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

250.000 €

Vand casa comuna Pantelimon

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

5 camere
235 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

220.000 €
227.000 €

Casa de vanzare cartier 23 August

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

3 camere
104 mp
249 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

199.000 €

Casa de vanzare Pantelimon 200Mp / Teren 300Mp

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

559 m

4 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

38.000 €

DELFINULUI- OSTROV

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

6 camere
210 mp
315 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

145.000 €

Casa + curte Zona Delfinului sector 2 PROPRIETA ...

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

137 mp
276 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

349.000 €
359.000 €

🏡Vilă Individuală,5 Camere, Direct Proprietar, ...

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

599 m (7 min)

5 camere
205 mp
220 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

130.000 €

Casa de vanzare in cartierul 23 August (Republi ...

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

5 camere
70 mp
280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

129.000 €

Proprietar casa Lacul Pantelimon Catelu Cartier ...

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
18

290.000 €

Sector 3, Bucuresti

Ozana, Sector 3

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

299.000 €

CASA/VILA Oras Pantelimon,Sos Cernica,Str Cali ...

Central, Pantelimon

La ~5km distanță

5 camere
199 mp
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
13

299.000 €

Vilă individuală Pantelimon | 180 mp utili | te ...

Central, Pantelimon

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
518 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

180.000 €

Casa vanzare 900 Euro m2, P+1, 6 cam, 200 m2

Pantelimon

La ~5km distanță

6 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

249.000 €

Vila lux, str Pădurii-Lebada, 5 camere, 3 bai, ...

Central, Pantelimon

La ~5km distanță

4 camere
141 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

135.000 €

Casa de vanzare 3 camere baie bucatarie

Pantelimon

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

230.000 €

Casă P+1+M, Pantelimon, Ilfov

Central, Pantelimon

La ~5km distanță

5 camere
171 mp
270 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

183.000 €

Casa de vanzare

Central, Pantelimon

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

135.000 €

casa de vanzare proprietate

Central, Pantelimon

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

65.000 €

Casa Pantelimon 3 camere

Pantelimon

La ~5km distanță

3 camere
87 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

120.000 €

Casa deosebita Pantelimon

Pantelimon

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

99.000 €

Casa cu etaj Pantelimon

Pantelimon

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

290.000 €

Vila Pantelimon Rascoalei,p+1+m 280mp 580 curte ...

Central, Pantelimon

La ~5km distanță

5 camere
280 mp
580 mp teren
Individuală

Case de vânzare în 23 August, Sector 3

Zona 23 August din Sectorul 3 al Bucureștiului este cunoscută pentru accesibilitatea sa la transportul public, având stații de metrou în apropiere, ceea ce o face ideală pentru cei care doresc să se deplaseze ușor prin oraș. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi: