Proprietăți unice: 93
Proprietari: 1
Agenție

5 zile în urmă
23

400 €
/ lună 3.48 € / mp / lună

Spațiu comercial/birouri de închiriat ...

Dorobanțul, Ploiești

115 mp
2004
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
35

14.220 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatii Birouri/ Policlinica/ Podul Inalt/ Ploie ...

Cantacuzino, Ploiești

1.580 mp
2015
5E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
22

5.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

Cladire de birouri de inchirat | 500 mpu | Ploi ...

Mărășești, Ploiești

500 mp utili
2E
2020

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.274 €
/ lună
1.053 €
10.89 € / mp / lună

Oportunitate de Business – Spațiu de Birouri - ...

B-dul București, Ploiești

117 mp utili
2E
2003
Agenție

1 lună în urmă
7

590 €
/ lună 12.29 € / mp / lună

Spațiu birouri modern, 2 camere, ideal cursuri/ ...

Sud, Ploiești

48 mp utili
1E
2000
Agenție

1 lună în urmă
5

302 €
/ lună
250 €
13.13 € / mp / lună

Spatiu Birouri 23 mp - 1000 mp, zona Centrala, ...

Central, Ploiești

23 mp
1960
2E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
15

5.980 €
/ lună 13 € / mp / lună

SPATIU BIROURI/ SHOWROOM/ CLINICA -Albert Ploie ...

Albert, Ploiești

460 mp
2024
4E
Agenție

1 lună în urmă
6

201 €
/ lună 16.75 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birou, Ploiesti, zona central ...

Gheorghe Doja, Ploiești

12 mp utili
1990
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.635 €
/ lună
2.178 €
7.26 € / mp / lună

Spațiu industrial și comercial 363 mp - Parter

B-dul București, Ploiești

363 mp utili
2003
Agenție

2 luni în urmă
9

726 €
/ lună
600 €
14.82 € / mp / lună

Apartament 2 camere, spatiu birouri, Ploiesti, ...

Gheorghe Doja, Ploiești

49 mp utili
2025
Agenție

2 luni în urmă
6

430 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere spatiu Birouri, zona Ultracentrala, ...

Central, Ploiești

43 mp
1980
8E
Agenție

2 luni în urmă
10

551 €
/ lună 9.03 € / mp / lună

Spatiu birouri , Ploiesti, ultracentral , Cate ...

Ultracentral, Ploiești

61 mp utili
2023
Agenție

2 luni în urmă
15

479 €
/ lună 12.28 € / mp / lună

Inchiriere studio pentru birouri, MRS Gradini, ...

Albert, Ploiești

39 mp utili
6E
2026
Agenție

2 luni în urmă
10

2.082 €
/ lună 5.04 € / mp / lună

Spatiu birouri 413 mp, zona Sud UPG, Ploiesti

Sud, Ploiești

413 mp utili
1990
Agenție

2 luni în urmă
14

4.101 €
/ lună 7.90 € / mp / lună

Spatiu birouri sau clinica, 519 mp, zona Sud UP ...

Sud, Ploiești

519 mp utili
1990
Agenție

2 luni în urmă
11

551 €
/ lună 6.89 € / mp / lună

Inchirere spatiu 4 camere in cladire noua, Ultr ...

Ultracentral, Ploiești

80 mp utili
2E
2023
Agenție

2 luni în urmă
30

1.201 €
/ lună 7.32 € / mp / lună

Royal Imobiliare-Inchiriere Spatiu de birouri Z ...

Ultracentral, Ploiești

164,16 mp utili
1928
Agenție

2 luni în urmă
17

871 €
/ lună 7.92 € / mp / lună

Inchiriere casa pentru birouri, Republicii, Plo ...

Republicii, Ploiești

110 mp utili
1E
1980
Agenție

3 luni în urmă
14

1.300 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Inchiriere cladire birouri P+2, Gheorghe Doja, ...

Gheorghe Doja, Ploiești

4 camere
200 mp
2000
Agenție

3 luni în urmă
11

1.400 €
/ lună
800 €
7 € / mp / lună

Inchiriere cladire de birouri premium, ultracen ...

Central, Ploiești

200 mp
2000
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

700 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriere Clădire Birouri P+2-Ultracentral Plo ...

Ultracentral, Ploiești

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat : Ultracentr ...

Ultracentral, Ploiești

100 mp
2E
Agenție

3 luni în urmă
15

3.026 €
/ lună 9.01 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri birouri zona cent ...

Central, Ploiești

8 camere
336,24 mp
2008
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

700 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU DE INCHIRIAT , ULTR ...

Ultracentral, Ploiești

90 mp
2000
2E
Agenție

3 luni în urmă
9

1.662 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Închiriere spațiu birouri – 175 ...

Central, Ploiești

175 mp
1E
Agenție

3 luni în urmă
22

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 120 mp, Ultracentral, ...

Ultracentral, Ploiești

120 mp utili
1E
1990
Agenție

3 luni în urmă
17

999 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Spatiu birouri 100mp, central, renovat, Ploiest ...

Gheorghe Doja, Ploiești

3 camere
100 mp
2005
Agenție

3 luni în urmă
16

650 €
/ lună 13 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri birouri zona Ultr ...

Ultracentral, Ploiești

4 camere
50,76 mp
1900
Agenție

4 luni în urmă
25

1.499 €
/ lună 4.05 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 370 mp, in Ploiesti, ...

Republicii, Ploiești

370 mp utili
1E
1999
Agenție

4 luni în urmă
8

1.044 €
/ lună
1.100 €
9 € / mp / lună

Inchiriere spațiu Birouri / Clădire de Birouri, ...

Cina, Ploiești

116 mp
2010
2E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Birouri de închiriat în Ploiești, Județul Prahova

Ploiești, un oraș cu o istorie industrială bogată, oferă o piață imobiliară accesibilă pentru cei care caută spații de birouri. Cu o rețea de transport bine dezvoltată și facilități comerciale, orașul este ideal pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor de birouri este de aproximativ 490 euro, cu oferte ce încep de la 280 euro și ajung până la 7.200 euro, ceea ce face ca Ploiești să fie o opțiune accesibilă comparativ cu media națională de 741 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor de birouri este de 39 m², cu cele mai mici birouri având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 600 m².
  • Compartimentare: Toate spațiile disponibile sunt de tip 1 cameră, oferind flexibilitate pentru diverse activități de birou.
  • Construcții recente: Aproximativ 29% dintre oferte sunt noi sau în fază de planificare, ceea ce indică o dezvoltare activă a pieței.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu de birouri rămâne online este de 80 de zile, sugerând o piață dinamică.

Ploiești este o alegere excelentă pentru cei care caută birouri accesibile, bine situate și cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să găsești spațiul de birouri ideal? Explorează acum ofertele disponibile în Ploiești!