Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

5 zile în urmă
23

400 €
/ lună 3.48 € / mp / lună

Spațiu comercial/birouri de închiriat ...

Dorobanțul, Ploiești

115 mp
2004

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
18

1.601 €
/ lună
1.800 €
10.67 € / mp / lună

Inchiriere vila pentru birouri, Ploiesti, Bulev ...

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
1E
1975
Agenție

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 2 camere, in Ploiesti ...

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

54 mp utili
8E
1986
Agenție

Mai mult de un an
9

302 €
/ lună
250 €
15.10 € / mp / lună

Inchiriere spatiu de birou, cladire eleganta, P ...

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

20 mp utili
2E
1955

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
10

551 €
/ lună 3.67 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri P+M, zona Bulevardul ...

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
1E
1990
Agenție

10 luni în urmă

1.499 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spatii de birouri de inchiriat in zona Centrala

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
2000
Agenție

10 luni în urmă
12

1.198 €
/ lună 8.56 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere Vila zona Gheorgh ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

7 camere
140 mp
1940
Agenție

9 luni în urmă
9

400 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchirieri Birouri zona Gheo ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
36,21 mp
1990
Agenție

3 luni în urmă
17

999 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Spatiu birouri 100mp, central, renovat, Ploiest ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
2005
Agenție

3 luni în urmă
14

1.300 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Inchiriere cladire birouri P+2, Gheorghe Doja, ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
2000
Agenție

1 lună în urmă
6

201 €
/ lună 16.75 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birou, Ploiesti, zona central ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

12 mp utili
1990
Agenție

2 luni în urmă
9

726 €
/ lună
600 €
14.82 € / mp / lună

Apartament 2 camere, spatiu birouri, Ploiesti, ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

49 mp utili
2025
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1.800 €
/ lună 12 € / mp / lună

INCHIRIERE Vila S+P+2 E

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp
2023
2E
Agenție

10 luni în urmă
10

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Birouri/Cabinete

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
1980
Agenție

9 luni în urmă
13

1.080 €
/ lună 9 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii birouri, z ...

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

1 camere
120 mp
2013
Agenție

9 luni în urmă
15

12.833 €
/ lună 9.01 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii birouri

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

14 camere
1.425,9 mp
2013
Agenție

9 luni în urmă
6

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere spatii de birouri ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

20 camere
100 mp
2000
Agenție

9 luni în urmă
11

1.000 €
/ lună 12.20 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere spatiu de birouri ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
82 mp
2015
Agenție

9 luni în urmă
7

2.800 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere spatiu de birou z ...

Exterior Est, Ploiești

La ~5km distanță

15 camere
500 mp
2017
Agenție

9 luni în urmă
16

1.350 €
/ lună 9 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii birouri, z ...

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
2013
Agenție

9 luni în urmă
16

16.498 €
/ lună 9.46 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii birouri

Central, Ploiești

La ~5km distanță

12 camere
1.744 mp
2003
Agenție

9 luni în urmă
10

6.366 €
/ lună 8.01 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere cladire birouri z ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

10 camere
795,75 mp
1990
Agenție

9 luni în urmă
28

5.496 €
/ lună 7.21 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchiriere spatiu birouri zo ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

10 camere
762,41 mp
2020
Agenție

9 luni în urmă
5

9.002 €
/ lună 15.34 € / mp / lună

Royal Imobiliare-Inchiriere Spatiu Birouri Zona ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

4 camere
587,26 mp
2005
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

700 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU DE INCHIRIAT , ULTR ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

90 mp
2000
2E
Agenție

6 luni în urmă
20

63.380 €
/ lună 10 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Cladire birouri P+6E, zona U ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

20 camere
6.338 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

700 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriere Clădire Birouri P+2-Ultracentral Plo ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

100 mp utili
Dezvoltator
Comision 0%

6 luni în urmă
11

5.525 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat in zona semicent ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

850 mp
2025
8E
Agenție

Mai mult de un an
8

1.400 €
/ lună 6.09 € / mp / lună

Spatiu de birouri ultracentral de inchiriat, E ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

230 mp
2006
4E
Agenție

Mai mult de un an
17

271 €
/ lună 11.78 € / mp / lună

Spatii birouri de lux, de la 23 mp, zona ultrac ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

23 mp utili
2023