Proprietăți unice: 11
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

1.452 €
/ lună
1.200 €
9.88 € / mp / lună

Spatiu birouri 147 mp + 4 locuri de parcare, zo ...

Someșeni, Cluj-Napoca

147 mp utili
1E
2001
Agenție

2 luni în urmă
10

2.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu de birou/activitati recreative in cladir ...

Someșeni, Cluj-Napoca

300 mp
3E
Agenție

2 luni în urmă
12

1.100 €
/ lună 8.46 € / mp / lună

Spatiu de birouri de 13 0mp de inchiriat in zon ...

Someșeni, Cluj-Napoca

130 mp utili
4E
2010

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
12

2.200 €
/ lună 14.19 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat | Calea Someseni

Someșeni, Cluj-Napoca

155 mp
Etaj 1
Agenție

7 luni în urmă
12

1.192 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spațiu de birouri de închiriat – Etaj 1, Traian ...

Someșeni, Cluj-Napoca

4 camere
149 mp
Etaj 1 / 2
2000
Agenție

7 luni în urmă
11

840 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spațiu de birouri de închiriat – Etaj 2, Str. T ...

Someșeni, Cluj-Napoca

4 camere
105 mp
Etaj 2 / 2
2000
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

412 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Spatii comerciale - birouri clasa A!

Someșeni, Cluj-Napoca

1.231 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.300 €
/ lună
1.500 €
5.20 € / mp / lună

COMISION 0%! Spațiu birouri 250 mp, bucătărie p ...

Someșeni, Cluj-Napoca

250 mp
2000
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.299 €
/ lună 5.20 € / mp / lună

PF dau in chirie spatiu la mansarda 250 mp pt b ...

Someșeni, Cluj-Napoca

250 mp utili
2025
Dezvoltator
Comision 0%

3 luni în urmă
2

680 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spațiu birou – 80 mp | Some&#5 ...

Someșeni, Cluj-Napoca

80 mp
1974
Dezvoltator
Comision 0%

9 luni în urmă
3

1.277 €
/ lună 7.51 € / mp / lună

Birouri Clasa A Move-in Ready Disponibile &#238 ...

Someșeni, Cluj-Napoca

170,3 mp
1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,277 € și 1.447 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

5.758 €
/ lună 9.91 € / mp / lună

Comision 0% spatiu de birouri premium pe Doroba ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

8 camere
581,7 mp
Etaj 7 / 8
2006
Agenție

8 luni în urmă
9

450 €
/ lună 8.49 € / mp / lună

Spatiu de birou 2 camere decomandate zona străz ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 3 / 3
2015
Agenție

7 luni în urmă
12

1.200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri in cartierul Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

8 camere
150 mp
Etaj 1 / 1
2010

Agenție

7 luni în urmă
13

2.916 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de birou | 242mp | Parcari | La cheie | ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5 camere
243 mp
Etaj 4 / 5
2020
Agenție

7 luni în urmă
14

2.916 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de birou | 242mp | Parcari | La cheie | ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6 camere
243 mp
Etaj 3 / 5
2020
Agenție

7 luni în urmă
7

1.501 €
/ lună 21.44 € / mp / lună

Spatiu de birou | 70mp | Parcari | La cheie | M ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 camere
70 mp
Etaj 5 / 5
2020
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

SPATU COMERCIAL DE INCHIRIAT | MARASTI ZONA STR ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

100 mp
1990
Agenție

5 luni în urmă
13

3.001 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu modern de birouri, mobilat, terasa panor ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4 camere
210 mp
Etaj 4 / 5
2016
Agenție

7 luni în urmă
21

3.001 €
/ lună 12.45 € / mp / lună

Spațiu de birouri , semicentral, Mărăști

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

241,96 mp
Etaj 3 / 5
2020
5E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,001 € și 3.500 €
Agenție

5 luni în urmă
4

416 €
/ lună 8.32 € / mp / lună

Spatiu birouri activitati administrative | 45mp ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Parter / 1
1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

100 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

PETOFI SANDOR 25 - comision 0%, reprezentam pro ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

450 mp
2023
3E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

4.011 €
/ lună 0.84 € / mp / lună

Olimpia Business Center

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.800 mp
2006
8E
Agenție

9 luni în urmă
22

4.640 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou de inchiriat in Marasti, Cluj Napoca

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

580 mp utili
5E
Agenție

Mai mult de un an
4

999 €
/ lună 9.89 € / mp / lună

Spatiu Birouri zona Fabricii de Zahar

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

101 mp
2022
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

3.781 €
/ lună 9.90 € / mp / lună

Comision 0% birouri clasa A pe strada Dorobanti ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5 camere
382 mp
Etaj 4 / 8
2006
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
18

1.500 €
/ lună
1.350 €
8.67 € / mp / lună

Spatiu ideal pentru birouri, finisat modern, pa ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

173 mp utili
1E
2008
Agenție

10 luni în urmă
7

4.989 €
/ lună 9.07 € / mp / lună

Inchiriere cladire de birouri 505 mp si 200 mp ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

10 camere
550 mp
2010
Agenție

3 luni în urmă
7

6.960 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Birou Clasa A

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

580 mp
Etaj 3 / 5
5E
Agenție

3 luni în urmă
5

630 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 63 mp utili, situat in c ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 camere
63 mp
2000

Birouri de închiriat în Someșeni, Cluj-Napoca

Someșeni este un cartier din Cluj-Napoca, cunoscut pentru accesibilitatea sa și pentru proximitatea față de centrul orașului. Această zonă oferă un mix de facilități comerciale și birouri, fiind ideală pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor de birouri este de aproximativ 2.000 euro, cu oferte care încep de la 680 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.132 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor de birouri este de 244 m², cu cele mai mari având 300 m² și cele mai mici de 70 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 17% dintre oferte sunt pentru spații de birouri cu 3 sau mai multe camere.
  • Construcții recente: 33% dintre spațiile de birouri disponibile sunt noi sau în fază de planificare, ceea ce oferă oportunități moderne pentru chiriași.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu de birouri rămâne online este de 60 de zile, indicând o piață activă.

Someșeni este o alegere excelentă pentru cei care caută birouri moderne, bine echipate și accesibile. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum birourile de închiriat în Someșeni!