Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

9 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Cladire de inchiriat, Calea Turzii

Bună Ziua, Cluj-Napoca

776 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

4.537 €
/ lună
3.750 €
15.12 € / mp / lună

Spațiu birouri clasa A de închiriat - Bună Ziua

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

300 mp
Etaj 1 / 3
2016
3E
Agenție

2 luni în urmă
6

400 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Închiriere spațiu premium | 2 camere | Baie | P ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

45 mp utili
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

520 €
/ lună 10.40 € / mp / lună

Birou superb, partial mobilat, parcare, zona Bu ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

50 mp utili
2E
2008

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

520 €
/ lună 10.40 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat | SU 50 mp, terasa 10 ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

50 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

530 €
/ lună 10.60 € / mp / lună

Spatiu de birou in cartierul Buna ziua

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

50 mp
Etaj 1 / 2
2010
2E
Agenție

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri de 60mp in Buna Ziu ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

60 mp utili
2E
2013
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

1.980 €
/ lună 9 € / mp / lună

BIROU MODERN 220 mp, OMV Calea Turzii + parcari

Europa, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

220 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
17

8.352 €
/ lună
6.903 €
15.19 € / mp / lună

Spatiu de Birouri/Cladire de Birouri-Zona Europ ...

Europa, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5 camere
550 mp
Demisol / 4
2021
Agenție

10 luni în urmă
20

6.000 €
/ lună 10.97 € / mp / lună

Inchiriere cladire de birouri, clinica, zona Le ...

Europa, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6 camere
547 mp
Parter / 4
2021
Agenție

6 luni în urmă
9

1.600 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Duplex spatiu birou, 170mp, parcari, Europa, zo ...

Europa, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6 camere
170 mp
Parter / 2
2E
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
17

2.395 €
/ lună
1.980 €
10.89 € / mp / lună

0% COMISION! Spatiu modern de birour,i 220mp, p ...

Europa, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

220 mp utili
6E
2019
Agenție

3 luni în urmă
18

1.900 €
/ lună 11.18 € / mp / lună

Imobil ideal birouri | 170mp | 10 Locuri parcar ...

Europa, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

7 camere
170 mp
Parter / 2
2024
Agenție

1 lună în urmă
25

25.574 €
/ lună
21.136 €
19.36 € / mp / lună

Spatiu birouri 1320 m2 finisat Europa

Europa, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.321 mp utili
3E
2023
Agenție

1 lună în urmă
20

1.500 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Spațiu pentru birouri, 400 mp utili, 1300 mp te ...

Europa, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

350 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

1.980 €
/ lună 9 € / mp / lună

BIROU MODERN 220 mp, OMV Calea Turzii + parcari

Europa, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

220 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
10

1.800 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Casa individuala, 400 mp utili, 1150 mp teren, ...

Europa, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6 camere
400 mp
f.s. 20 m
Parter / 1
Agenție

4 săptămâni în urmă
23

8.518 €
/ lună
7.040 €
19.36 € / mp / lună

Spatiu servicii in cladire de birouri 440 m2 fi ...

Europa, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

440 mp utili
3E
2023
Agenție

2 luni în urmă
8

700.001 €
/ lună
2.101 €
3,301.89 € / mp / lună

De închiriat spațiu de birouri premium – Calea ...

Europa, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

212 mp utili
3E
2014
Agenție

4 luni în urmă
7

2.395 €
/ lună
1.980 €
10.89 € / mp / lună

Spatiu de birouri pe Calea Turzii

Europa, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3 camere
220 mp
Parter
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

4.007 €
/ lună
3.312 €
15.12 € / mp / lună

Birou ultramodern/ 2 x 250mp/ Zona comerciala/ ...

Zorilor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

265 mp
Etaj 1
Agenție

8 luni în urmă
16

2.178 €
/ lună
1.800 €
8.51 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri zona Gradinii Botanic ...

Zorilor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4 camere
256 mp
Etaj 2 / 3
2015
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

600 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spații de birouri finisate de închiriat - strad ...

Andrei Mureșanu, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

16 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Birou/Servicii 110mp | Clădire nouă | Str. Hore ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
12

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, Ultracentral (front la str ...

Central, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

197 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

650 €
/ lună 15.85 € / mp / lună

Inchiriez birou 40 mp, cladirea Nobori

Plopilor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2007
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.299 €
/ lună 5.20 € / mp / lună

PF dau in chirie spatiu la mansarda 250 mp pt b ...

Someșeni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

250 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

700 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Închiriez spatiu comercial 105 mp

Baciu

La ~10km distanță

105 mp utili
2019 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.540 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Firma,închiriez spațiu de birouri

Florești

La ~10km distanță

280 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

288 €
/ lună 8 € / mp / lună

De inchiriat spati comerciale

Central, Turda

La ~25km distanță

36 mp utili