Proprietăți unice: 23
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

111.000 €

Apartament 3 camere + Terasa 45mp! Bragadiru M ...

Haliu, Bragadiru

3 camere
110 mp
Etaj 5 / 6
2026
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

53.000 €

Garsoniera - La Cheie - Stb - Cartier Independe ...

Haliu, Bragadiru

1 camere
38 mp
Etaj 1 / 3
2026
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

49.500 €

Garsoniera - La Cheie - Stb - Cartier Independe ...

Haliu, Bragadiru

1 camere
35 mp
Etaj 1
2026

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

64.000 €

Apartament 2 camere - La cheie - Stb - Cart. In ...

Haliu, Bragadiru

2 camere
47 mp
Etaj 1 / 3
2026
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

49.000 €

Garsoniera LA CHEIE + Loc de parcare!

Haliu, Bragadiru

1 camere
25 mp
Etaj 1
2025
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

70.000 €

Apartament 2 camere LA CHEIE + Loc de parcare!

Haliu, Bragadiru

2 camere
45 mp
Etaj 2 / 2
2025
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

81.500 €

Apartament 2 camere - Incalzire pardoseala - La ...

Haliu, Bragadiru

2 camere
57 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

76.500 €

Apartament 2 camere - Incalzire pardoseala - La ...

Haliu, Bragadiru

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 3
2026
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

72.000 €

Apartament 2 camere - Incalzire pardoseala - La ...

Haliu, Bragadiru

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 3
2026
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

76.400 €

Apartament 2 camere - La cheie - Stb - Cartier ...

Haliu, Bragadiru

2 camere
54 mp
Etaj 2 / 3
2026
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

67.000 €

Ap 2 camere NOU LA CHEIE 67000 euro! Bragadiru ...

Haliu, Bragadiru

2 camere
46,3 mp
Etaj 2 / 6
2025
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

98.500 €
111.125 €

Apartament 2 camere + Curte proprie - La cheie ...

Haliu, Bragadiru

2 camere
48 mp
Parter / 1
2025
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

56.000 €

Garsoniera - La Cheie - Incalzire pardoseala - ...

Haliu, Bragadiru

1 camere
40 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

71.000 €

Apartament NOU 2 camere 55 mp!

Haliu, Bragadiru

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
2025
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

72.200 €

Garsoniera cu plata in 60 RATE fixe, avans 20.0 ...

Haliu, Bragadiru

1 camere
39 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

73.500 €

Apartament 2 camere - Incalzire pardoseala - La ...

Haliu, Bragadiru

2 camere
53 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

88.600 €

Apartament 2 camere - Incalzire pardoseala - La ...

Haliu, Bragadiru

2 camere
64 mp
Etaj 1 / 3
2026
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

64.000 €

NOU 2 cam decomandat LA CHEIE 64.000 euro!

Haliu, Bragadiru

2 camere
48 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
13

55.000 €

Garsoniera decomandata LA CHEIE!

Haliu, Bragadiru

1 camere
39 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

71.000 €

NOU - Apartament 2 camere decomandat LA CHEIE!

Haliu, Bragadiru

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

67.700 €

Apartament 2 camere - Incalzire pardoseala - St ...

Haliu, Bragadiru

2 camere
49 mp
Etaj 1 / 3
2026
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

55.000 €

Garsoniera - La Cheie - Stb - Cartier Independe ...

Haliu, Bragadiru

1 camere
39 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

67.000 €

Apartament decomandat 2 cam LA CHEIE!

Haliu, Bragadiru

2 camere
56 mp
Etaj 1 / 4
2025

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă

153.000 €

2 camere Metrou Aparatorii Patrie - Str Turnu M ...

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

743 m

2 camere
68 mp
Etaj 3 / 10
2025
Agenție

6 luni în urmă
8

99.000 €

Cavar Residence 2 Camere Discount 3000 Euro

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

2 camere
64 mp
Etaj 2 / 7
2026
Agenție

7 luni în urmă
9

102.000 €

Proiect Binelui 168 Direct Dezvoltator Comision ...

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Parter

Agenție

6 luni în urmă
10

99.900 €

Proiect Drumul Binelui 168 Dezvoltator Cavar Re ...

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

2 camere
50,55 mp
Parter / 6
2026
Agenție

10 luni în urmă
10

90.450 €

10% reducere - Metalurgiei - Grand Arena - 3 ca ...

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

3 camere
70,4 mp
Etaj 3 / 6
2025
Agenție

7 luni în urmă
6

74.250 €

10% reducere! - 2 camere - Postalionului - Sect ...

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

2 camere
57,7 mp
Etaj 1 / 6
2024
Agenție

11 luni în urmă
7

99.900 €
146.263 €

Apartament 2 camere Sector 4 Discount 10% pentr ...

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Parter / 6
2025
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 99,900 € și 103.770 €