Proprietăți unice: 70
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
1

95.000 €
155.23 € / mp

Teren de vanzare ViaCarmina 612mp

Vladimirescu

612 mp
612 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

418.000 €
10 € / mp

Teren de 41800 mp ieșire Vladimirescu

Vladimirescu

41.800 mp teren
f.s. 79 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
6

20.000 €
28.57 € / mp

Teren intravilan arabil de vânzare – Vladimires ...

Vladimirescu

700 mp teren
f.s. 22 m
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

56.000 €
56,000.00 € / mp

2 parcele pt.casa de 1.230mp aproape de Jumbo, ...

Vladimirescu

1,23 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
9

69.900 €
78.54 € / mp

Loc de casa central de 890mp in Vladimirescu

Vladimirescu

890 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

192.010 €
65 € / mp

Teren Vladimirescu- Zona Excelenta 2954 MP IN ...

Vladimirescu

2.954 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

27.000 €
32.41 € / mp

Teren intravilan 833 mp cu utilități în față – ...

Vladimirescu

833 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

46.750 €
66.79 € / mp

Teren 700mp in Premier- Vladimirescu

Vladimirescu

700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

69.000 €
56.74 € / mp

Teren 1.216 mp intravilan cu casă veche 58 ...

Vladimirescu

1.216 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă

35.000 €
50 € / mp

TEREN IN VLADIMIRESCU

Vladimirescu

700 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
22

37.000 €
61.16 € / mp

Teren intravilan de 605 mp în Vladimirescu

Vladimirescu

605 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

340.000 €
17 € / mp

Teren pentru investiție în Vladimirescu, Arad – ...

Vladimirescu

20.000 mp teren
f.s. 67.800003051758 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
4

225.000 €
10.45 € / mp

Teren intravilan 2,15 ha cu destinație industri ...

Vladimirescu

21.529 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

88.000 €
117.96 € / mp

Teren intravilan de vanzare cartier Via Carmina

Vladimirescu

746 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
11

658.845 €
544.500 €
100.51 € / mp

Teren intravilan 6.555 mp cu hală industrială

Vladimirescu

6.555 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

34.990 €
34.99 € / mp

Terenuri 1000 mp- pt.hale, depozite, spatii de ...

Vladimirescu

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

105.000 €
13.26 € / mp

Teren 7.919mp com. Vladimirescu jud. Arad

Vladimirescu

7.919 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

77.000 €
102.67 € / mp

Teren 750 mp cu toate utilitățile | Via Carmin ...

Vladimirescu

750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

22.000 €
44 € / mp

Teren accesibil în Vladimirescu, ideal pen ...

Vladimirescu

500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

291.355 €
240.790 €
60.65 € / mp

Teren 4,804mp com. Vladimirescu jud. Arad

Vladimirescu

4.804 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

291.355 €
240.790 €
60.70 € / mp

Teren 4,800mp com. Vladimirescu jud. Arad

Vladimirescu

4.800 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

55.000 €
52.53 € / mp

Teren Vladimirescu -ideal pt coffe shop, fast-f ...

Vladimirescu

1.047 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

32.000 €
55.46 € / mp

Teren intravilan 577 mp Vladimirescu

Vladimirescu

577 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

55.900 €
111.80 € / mp

Teren 500 mp, fundație și proiect în Vladimire ...

Vladimirescu

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

58.289 €
48.173 €
101.02 € / mp

Parcele pentru case de Vânzare în Vladimirescu, ...

Vladimirescu

577 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
11

76.500 €
38.25 € / mp

Teren Intravilan 2000 mp in Vladimirescu

Vladimirescu

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

14.996 €
3.51 € / mp

Teren 4.271 mp de vanzare în Vladimirescu

Vladimirescu

4.271 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

60.000 €
77.000 €
5.45 € / mp

Teren extravilan centura Arad (DN7), 11 000 mp

Vladimirescu

11.000 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

1.838.909 €
1.519.760 €
190.32 € / mp

Teren de vânzare cu PUZ în curs – 9.662 mp, DN7 ...

Vladimirescu

9.662 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

46.212 €
106.48 € / mp

Teren 434 mp, Via Carmina, Vladimirescu, Arad

Vladimirescu

434 mp teren
Construcții