Vidra
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

90.000 €
28.13 € / mp

Zona Puru, lac Vidra, Voineasa, jud. Valcea

Vidra

3.200 mp
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

53.000 €
53 € / mp

Vidra, Ilfov

Vidra

1.000 mp
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

450.000 €
112.50 € / mp

Vidra, Berceni, Ilfov

Vidra

4.000 mp
f.s. 20 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
9

0 €

Vidra, Ilfov

Vidra

La ~5km distanță

20.000 mp
f.s. 80 m
Agenție

2 luni în urmă
4

13.500 €
30 € / mp

Lot de teren 450mp

Vidra

La ~5km distanță

450 mp
450 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

21.000 €
4.67 € / mp

Teren intravilan 4552 mp, Ponorel, comuna Vidra

Vidra

La ~5km distanță

4.500 mp
4.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

120.000 €
2 € / mp

Vind teren in Muntii Apuseni

Vadu Moților

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

49.800 €
90.55 € / mp

Teren de vanzare in Deva zona linistita, panora ...

Deve

La ~10km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

184.000 €
8 € / mp

Teren la munte intravilan cu casa batraneasca i ...

Sohodol

La ~10km distanță

2 camere
23.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

75.000 €
2.48 € / mp

VAND TEREN extravilan, in zona de munte, cu pri ...

Groșuri

La ~10km distanță

30.209 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

12 €
0 € / mp

Teren intr-o zona unica, spectaculoasa

Avram Iancu

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

19 €
0.01 € / mp

Teren de vis 2263 mp in Apuseni com. Horea, Alb ...

Horea

La ~15km distanță

2.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

36.380 €
20 € / mp

Teren de construit, 1819 mp, in zona rurala lin ...

Horea

La ~15km distanță

1.819 mp
1.819 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

50.000 €
31.17 € / mp

De vânzare teren intravilan – 1.604 mp – Mătișe ...

Horea

La ~15km distanță

1.604 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

50.000 €
31.17 € / mp

De vanzare teren intravilan 1.604 mp Matisesti, ...

Mătișești (Horea)

La ~15km distanță

1.604 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
20

336.000 €
420.000 €
6 € / mp

Proprietar, vand teren ?i gospodarie in comuna ...

Arieșeni

La ~15km distanță

56.000 mp
56.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

12 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Arieșeni

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

98.800 €
49.40 € / mp

Teren de vanzare Arieseni.

Arieșeni

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

50.400 €
7 € / mp

! Ocazie! Teren extravilan, comuna Arieseni

Arieșeni

La ~15km distanță

7.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

14.500 €
38.16 € / mp

Vand teren intravilan Arieseni

Arieșeni

La ~15km distanță

380 mp
380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

11.900 €
11.90 € / mp

Teren de vanzare zona de munte, panoramic, lini ...

Arieșeni

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

68.000 €
13.60 € / mp

Vand teren extravilan - 5.000 mp - 2 km de stat ...

Arieșeni

La ~15km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

73.050 €
25 € / mp

Vand teren - 2.922 mp - 2.8 km de statiunea Var ...

Arieșeni

La ~15km distanță

2.922 mp
2.922 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
31.25 € / mp

Oportunitate investitie- teren + cladire, REZID ...

Bidigești

La ~15km distanță

1.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

62.000 €
4.13 € / mp

Teren de vanzare in Abrud jud Alba

Exterior Vest, Abrud

La ~15km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

49.000 €
14.25 € / mp

Teren intravilan

Bucium-Sat

La ~20km distanță

3.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

77.000 €
35 € / mp

vand teren construibil,intravilan-Rm.Valcea

Vâlcea

La ~25km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

33.000 €
2 € / mp

Teren rural de 16500 mp cu utilita?i

Tomești

La ~30km distanță

16.500 mp
16.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

465.000 €
45.83 € / mp

Teren extravilan de vanzare la Lacul Belis fara ...

Giurcuța de Sus

La ~30km distanță

10.146 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

195.225 €
25 € / mp

Vand teren si casa istorica in Giurcuta de Sus ...

Giurcuța de Sus

La ~30km distanță

7.809 mp teren
Intravilan