Proprietăți unice: 16
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

51.750 €
25.01 € / mp

TEREN INTRAVILAN – 2.069 MP – VÂLCELE, COVASNA ...

Vâlcele

2.069 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

42.000 €
14 € / mp

Teren intravilan de vanzare – Valcele, judetul ...

Vâlcele

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

33.000 €
14.99 € / mp

Teren intravilan 2201 mp | Sat Vâlcele-Covasna ...

Vâlcele

2.201 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

20.000 €
22.22 € / mp

De vânzare teren intravilan în loc. V ...

Vâlcele

900 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

8 luni în urmă
9

27.330 €
30 € / mp

De vânzare 9 parcele de teren intravilan & ...

Vâlcele

911 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
4

26.000 €
26 € / mp

Teren de vanzare Valcele

Vâlcele

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
22

64.975 €
23 € / mp

Teren Intravilan

Vâlcele

2.825 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă

51.750 €

TEREN INTRAVILAN 2.069 MP VALCELE, COVASNA -25 ...

Vâlcele

f.s. 30 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

16.200 €

TEREN INTRAVILAN 648 MP VALCELE, COVASNA -25 E ...

Vâlcele

f.s. 15 m
Agenție

1 lună în urmă
6

31.225 €
25 € / mp

FILM! Teren intravilan pe 1.249 mp, Araci, Valc ...

Vâlcele

1.249 mp
1.249 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

12.000 €
30 € / mp

Vand teren Valcele Covasna

Vâlcele

400 mp
400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

55.000 €

Domeniu verde autentic, 5.000mp, front la DJ, V ...

Vâlcele

f.s. 28 m
Agenție

2 luni în urmă
4

399.600 €
84.07 € / mp

Constructii metalice 4.753 mp + Teren 58.331 mp ...

Vâlcele

4.753 mp
4.753 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

31.225 €
25 € / mp

FILM! Teren intravilan pe 1.249 mp, Araci, Valc ...

Vâlcele

1.249 mp
1.249 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

24.000 €
3 € / mp

Terenuri de vanzare intre Araci ?i Haghig!

Vâlcele

8.000 mp
8.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

48.000 €

Teren intravilan de vanzare Valcele, judetul Co ...

Vâlcele

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă

31.225 €

FILM! Teren intravilan pe 1.249 mp, Araci, Valc ...

Araci

La ~5km distanță

f.s. 19 m
Agenție

2 luni în urmă

31.225 €

FILM! Teren intravilan pe 1.249 mp, Araci, Valc ...

Araci

La ~5km distanță

f.s. 19 m
Agenție

2 luni în urmă

31.225 €

FILM! Teren intravilan pe 1.249 mp, Araci, Valc ...

Araci

La ~5km distanță

f.s. 19 m

Agenție

2 luni în urmă

31.225 €

FILM! Teren intravilan pe 1.249 mp, Araci, Valc ...

Araci

La ~5km distanță

f.s. 19 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

31.225 €
25 € / mp

FILM! Teren intravilan pe 1.249 mp, Araci, Valc ...

Araci

La ~5km distanță

1.249 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

1.000 €
0.50 € / mp

Cupar teren

Iarăș

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

42.500 €

Teren intravilan/Gradina in Sancraiu (Sfantu Gh ...

Sâncraiu

La ~5km distanță

f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
18

35.000 €
700 € / mp

Teren intravilan 520 mp cu casuta din lemn,zona ...

Sâncraiu

La ~5km distanță

520 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

48.000 €
40 € / mp

FILM!Teren intravilan cu priveliste, Sancraiu, ...

Sâncraiu

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

48.000 €

FILM!Teren intravilan cu priveliste, Sancraiu, ...

Sâncraiu

La ~5km distanță

f.s. 40 m
Agenție

3 săptămâni în urmă

35.000 €

Teren intravilan 520 mp cu casuta din lemn,zona ...

Sâncraiu

La ~5km distanță

f.s. 28 m
Agenție

5 zile în urmă

24.200 €

Teren intravilan, 500mp, panorama uluitoare, Sa ...

Sâncraiu

La ~5km distanță

f.s. 16 m
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
9

24.200 €
48.40 € / mp

Teren intravilan, 500mp, panorama uluitoare, Sa ...

Sâncraiu

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă

24.200 €

Teren intravilan, 500mp, panorama uluitoare, Sa ...

Sâncraiu

La ~5km distanță

f.s. 16 m

Terenuri de vânzare în Vâlcele, Județul Covasna

Vâlcele, situat în pitoreasca Județul Covasna, oferă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare într-o zonă liniștită și accesibilă. Această localitate este cunoscută pentru peisajele sale naturale și atmosfera relaxantă. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 64.000 euro, cu oferte ce încep de la 20.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Cele mai scumpe terenuri ajung până la 64.975 euro, iar prețul pe metru pătrat variază între 11 și 30 euro.
  • Disponibilitate: Terenurile au un timp mediu de listare de 168 de zile, indicând o piață stabilă.
  • Utilități: Informațiile despre utilități nu sunt specificate, dar este important să verifici accesibilitatea acestora înainte de achiziție.

Vâlcele reprezintă o alegere excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri într-o zonă accesibilă și plină de potențial. Ești pregătit să explorezi oportunitățile de investiție în Vâlcele? Verifică acum ofertele disponibile!