Proprietăți unice: 312
Proprietari: 77
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

69.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 4600 mp parcelabil, deschidere ...

Central, Bălcești

4.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
7

35.000 €
21.14 € / mp

Teren intravilan excelent pentru investiție/com ...

Mihăești

1.656 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

59.120 €
80 € / mp

teren de vanzare | zona foarte frumoasa | sat o ...

Olteni

739 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

20.000 €
19.94 € / mp

Loturi teren intravilan în Dăești, cu utilități ...

Dăești

1.003 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

10.500 €
6.56 € / mp

Teren | 1600 mp |Calimanesti | Jiblea

Jiblea Nouă

1.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

115.000 €
16,428.57 € / mp

Teren de vis la munte – 7.795 mp – construibil ...

Golești

7,8 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

148.000 €
148 € / mp

Teren intravilan de vânzare 1000mp Ideal casă s ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

65.000 €
26 € / mp

DOMENIU EXCLUSIVIST Băile Govora: 2500 mp cu He ...

Prajila

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

38.400 €
16 € / mp

Teren de vanzare | 2.400 mp | Babeni

Central, Băbeni

2.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

4.500 €
1.24 € / mp

Teren de vânzare

Central, Ocnele Mari

3.640 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

25.000 €
6.30 € / mp

Vand teren langa padure

Valea Râului

3.970 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
7

55.000 €
55 € / mp

1000 mp teren cu utilitati in Bujoreni, str Tra ...

Bujoreni

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

45.900 €
57.02 € / mp

Ocazie unica! Vânzare teren intravilan

Vlădești

805 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

23.000 €
1.15 € / mp

Teren Extravilan 20.000Mp I Stoenești -Vâlcea I ...

Stoenești

20.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 zile în urmă
7

35.000 €
21.14 € / mp

Teren intravilan excelent pentru investitie/com ...

Central, Băbeni

1.656 mp
1.656 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

87.420 €
20 € / mp

Teren vânzare Vâlcea

Copăcelu

4.371 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

240.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Draga?ani

Central, Drăgășani

9.600 mp
9.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

59.120 €
80 € / mp

teren de vanzare | zona foarte frumoasa | sat o ...

Bunești

739 mp
739 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

10.500 €
2.20 € / mp

Teren de vânzare 4760Mp Stoilesti

Stoilești

4.762 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
9

50.000 €
5.38 € / mp

OPORTUNITATE UNICĂ ÎN TOMȘANI (LÂNGĂ HOREZU) – ...

Tomșani

9.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

35.000 €
7 € / mp

Proprietate deosebită 5000 mp în Slătioara (Vâl ...

Slătioara

5.000 mp teren
f.s. 5 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

14.500 €
23.02 € / mp

Teren Com. Budesti, Valcea

Budești

630 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

10.500 €
6.56 € / mp

Teren de VANZARE|JIBLEA VECHE|11.000 EURO

Central, Călimănești

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

215.000 €
99.63 € / mp

Teren intravilan 2158 mp | Goranu | Calea Bucur ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

2.158 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.314.000 €
500 € / mp

Teren de vânzare Shopping City Râmnicu Vâlcea 6 ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

6.628 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

10.000 €
28.33 € / mp

TEREN IDEAL PENTRU A-FRAME SAU UN CONTAINER MOD ...

Bujoreni

353 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

24.000 €
3 € / mp

Teren vanzare, 8000 m2, Danicei, Cuca, Arges

Dănicei

8.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

420.000 €
697.67 € / mp

Râmnicu Vâlcea, Central -602 mp, dubl ...

Cartierul Traian, Râmnicu Vâlcea

602 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

1 lună în urmă
1

70.986 €
18.20 € / mp

Teren intravilan 3.900 mp, VALCEA, RAMNICU VALC ...

Aranghel, Râmnicu Vâlcea

3.900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
15

580.000 €
114.60 € / mp

TEREN 5061 MP - PRETABIL CONSTRUIRE BLOCURI P+4

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

5.061 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Județul Vâlcea

Județul Vâlcea, cunoscut pentru peisajele sale naturale și atracțiile turistice, oferă oportunități excelente pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 54.000 euro, cu oferte care încep de la 2.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 62 m² și 5.460 m², oferind opțiuni pentru diferite tipuri de dezvoltări.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 27 euro, cu valori care pot ajunge până la 8.333 euro pentru terenuri în zone premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 20% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Județul Vâlcea o destinație atractivă pentru cei care caută terenuri de vânzare.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân listate în medie 150 de zile, indicând o piață activă.

Județul Vâlcea reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții imobiliare, datorită prețurilor accesibile și diversității terenurilor disponibile. Ești pregătit să explorezi opțiunile de vânzare în această zonă frumoasă?