Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

177.500 €
25 € / mp

teren sat lacu sarat braila

Lacu Sărat

La ~5km distanță

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
6

60.000 €
46.15 € / mp

Loc de casa Lacu Sarat Braila

Lacu Sărat

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

35.000 €
13.85 € / mp

Vand teren 2.527 mp + container locuibil, Silis ...

Silistraru

La ~5km distanță

2.527 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

18.000 €
11.52 € / mp

Vand URGENT teren intravilan Silistraru, Braila ...

Silistraru

La ~5km distanță

1.562 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

17.000 €
11.24 € / mp

Vand teren intravilan in Traian sat, jud. Brail ...

Traian

La ~5km distanță

1.512 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

20.999 €
6.56 € / mp

Teren de vanzare intravilan 3200mp com. Traian, ...

Traian

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

285.000 €
4.75 € / mp

URGENT ..Teren agricol Ferma de mure , zmeura s ...

Albina

La ~5km distanță

4 camere
60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

11.000 €
12.22 € / mp

Vand teren Albina

Albina

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

32.000 €
34.000 €
12.47 € / mp

Teren intravilan 2.566 mp. in loc. Romanu, jud. ...

Romanu

La ~10km distanță

2.566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă

13.000 €
5.20 € / mp

Teren intravilan comuna Romanu

Romanu

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

15 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare Varsatura

Vărsătura

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

15.500 €
38.75 € / mp

Vand teren intravilan

Vărsătura

La ~10km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10 €
0 € / mp

Teren intravilan Cazasu

Cazasu

La ~10km distanță

10.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

40.000 €
8 € / mp

Teren iesire din Cazasu spre Tudor Vladimirescu

Cazasu

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

45.000 €
28.13 € / mp

Teren casa 1600m

Cazasu

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
5

128.520 €
30 € / mp

Vand Teren Intravilan Cazasu

Cazasu

La ~10km distanță

4.284 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

37.500 €
50 € / mp

Vand teren in comuna Chiscani sau schimb cu cas ...

Chiscani

La ~10km distanță

1 camere
750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

150.000 €
27.14 € / mp

Teren de vanzare intravilan 5526 mp, Lacul Sara ...

Chiscani

La ~10km distanță

5.526 mp
5.526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

35.000 €
43.48 € / mp

Teren intravilan 805 mp + proiect casa aprobat ...

Chiscani

La ~10km distanță

805 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

45.000 €
20 € / mp

Vand teren intravilan Com. Chiscani

Chiscani

La ~10km distanță

2.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

60.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare Braila Chiscani

Chiscani

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

18.000 €
14.40 € / mp

vand teren

Chiscani

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

43.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare 4.300 mp Comuna Uni ...

Unirea

La ~10km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

35.000 €
7.39 € / mp

Teren intravilan comuna Unirea

Unirea

La ~10km distanță

4.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

64.999 €
227.27 € / mp

teren intravilan Mun Braila

Buzaului, Brăila

La ~10km distanță

286 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

65.000 €
227.27 € / mp

Teren de construit in ansamblul Buzaului, Brail ...

Buzaului, Brăila

La ~10km distanță

286 mp
286 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

22.000 €
55 € / mp

Teren 400mp Braila, zoma Radu Negru

Radu Negru, Brăila

La ~10km distanță

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.200 €
24 € / mp

Teren Soseaua de Centura parcela 1800 mp lângă ...

Apollo, Brăila

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

146.124 €
27 € / mp

teren agricol intravilan Braila

Apollo, Brăila

La ~15km distanță

5.412 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

75.000 €
28.44 € / mp

Vand teren intravilan excelent pentru casa sau ...

Muchea

La ~15km distanță

2.637 mp teren