Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

10 luni în urmă
3

150.000 €
46.30 € / mp

3240mp teren intravilan , Barnova-Iasi.

Bârnova

La ~5km distanță

3.240 mp
3.240 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

43.500 €
49.900 €
44.66 € / mp

Bârnova - Teren Intravilan 974 Mp, utilitati, d ...

Bârnova

La ~5km distanță

974 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

40.000 €
51.68 € / mp

Teren de vanzare Barnova, cu priveliste Vanzare ...

Bârnova

La ~5km distanță

774 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
7

80.000 €
53.33 € / mp

Teren de vanzare Barnova, cu priveliste Vanzare ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

49.000 €
55.000 €
62.82 € / mp

Bucium la 7km de centrul Iasului doua loturi de ...

Bârnova

La ~5km distanță

780 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
17

24.448 €
22.440 €
32 € / mp

Teren parcele, de la 748mp la 2259mp, Barnova, ...

Bârnova

La ~5km distanță

764 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

48.480 €
30 € / mp

Visan str Valea viilor TEREN 1616mp intravilan ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.616 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
13

105.000 €
35 € / mp

Sat Cercu com Barnova Teren 3000mp cu casa batr ...

Bârnova

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
11

77.550 €
47 € / mp

Bucium langa Motel TEREN 1650mp intravilan toat ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.650 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

100.000 €
27.93 € / mp

Teren de vanzare Cercu-Barnova

Bârnova

La ~5km distanță

3.580 mp
3.580 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

125.000 €
12.50 € / mp

Teren intravilan 10.000 mp , Bucium ,Paun, zona ...

Bârnova

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

82.500 €
15 € / mp

Teren intravilan in suprafata de 5.500mp , situ ...

Bârnova

La ~5km distanță

5.500 mp
5.500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

157.000 €
44.86 € / mp

Teren 3500mp.zona centrala Paun Bucium la asfal ...

Bârnova

La ~5km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

45.000 €
34.38 € / mp

1309mp teren intravilan pentru constructii, Bar ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.309 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

51.480 €

Teren intravilan in zona Barnova

Bârnova

La ~5km distanță

f.s. 22 m
Agenție

1 lună în urmă
8

35.000 €
38.46 € / mp

Barnova Cercu TEREN 910mp intravilan cu utilita ...

Bârnova

La ~5km distanță

910 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

465.300 €
100 € / mp

Visani str Principala Teren 4653mp intravilan z ...

Bârnova

La ~5km distanță

4.653 mp
4.653 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

319.150 €
50 € / mp

Visan str Dealul Craitelor TEREN 6383mp si 4217 ...

Bârnova

La ~5km distanță

6.383 mp
6.383 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

13.000 €
26 € / mp

Teren de vanzare Barnova-iasi

Bârnova

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

139.000 €
58.35 € / mp

Teren in Pietraria 2.382 mp, langa padure, cu p ...

Bârnova

La ~5km distanță

2.382 mp
2.382 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

14.700 €
11.31 € / mp

Vand teren 1300m patrati in sat Paun,com.Barnov ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

49.600 €
31 € / mp

1600 mp teren in Barnova sat Pietrarie pe deal ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

65.000 €
54.17 € / mp

Teren intravilan 1.200 mp Bucium Visan, aproape ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

42.750 €
75 € / mp

Teren intravilan Visan

Bârnova

La ~5km distanță

570 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

37.800 €
44.47 € / mp

Vanzare Teren Intravilan 850 mp Șoseaua Barnova ...

Bârnova

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

39.200 €
55.21 € / mp

Teren intravilan, 710mp, toate utilitatile, zon ...

Bârnova

La ~5km distanță

710 mp
710 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

37.500 €
35.05 € / mp

Teren intravilan ptr casa in Barnova,utilitati!

Bârnova

La ~5km distanță

1.070 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

125.000 €
45.79 € / mp

Teren Intravilan La Strada Principala - Barnova

Bârnova

La ~5km distanță

2.730 mp
2.730 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

20.000 €
29.99 € / mp

Vand Teren Intravilan Visan (10 minute Mega Ima ...

Bârnova

La ~5km distanță

667 mp
667 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

38 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare in Barnova Iasi

Bârnova

La ~5km distanță

1.100 mp teren