Proprietar
Proprietăți unice: 75
Proprietari: 3
Agenție

6 zile în urmă
1

322.834 €
307.46 € / mp

Teren Timisoara -Piata Aurora/Flavia

Șagului, Timișoara

1.050 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

1.080.000 €
39.56 € / mp

Teren parcelat 27.299mp Timisoara / Zona Sagulu ...

Șagului, Timișoara

27.299 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

1.000.000 €
100 € / mp

Teren intravilan Calea Sagului – 10.000 mp

Șagului, Timișoara

10.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
1

830.000 €
99.99 € / mp

Teren intravilan, 8313mp, front stradal 39, zon ...

Șagului, Timișoara

8.301 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
23

196.270 €
95 € / mp

Teren pretabil pentru service auto – Cal ...

Șagului, Timișoara

2.066 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

135.000 €
145.000 €
135 € / mp

COMISION 0% | 1.000 mp | POT 50% | CUT 1 | Cale ...

Șagului, Timișoara

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

80.040 €
98.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 2001 mp, vis-a vis de JUMBO Ca ...

Șagului, Timișoara

2.001 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

129.000 €
12.90 € / mp

Calea Sagului- zona industriala- 10000 mp

Șagului, Timișoara

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

769.000 €
45.24 € / mp

Calea Sagului - Teren industrial - Front la DN ...

Șagului, Timișoara

17.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

765.000 €
45 € / mp

Teren industrial Calea Sagului - zona Monlandys ...

Șagului, Timișoara

17.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

209.990 €
21.33 € / mp

Teren extravilan pretabil constructii industria ...

Șagului, Timișoara

9.845 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

697.637 €
48.40 € / mp

Teren industrial/comercial cu PUZ-14.414 mp–Cal ...

Șagului, Timișoara

14.414 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

283.140 €
121 € / mp

Teren 2340 mp , de vanzare, industrial, Sagulu ...

Șagului, Timișoara

2.340 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

107.000 €
93.900 €
129.38 € / mp

Teren intravilan, 827 mp, la 2 minute de Shoppi ...

Șagului, Timișoara

827 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
9

599.000 €
33.65 € / mp

INCONTRO- teren industrial- oportunitate invest ...

Șagului, Timișoara

17.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

431.253 €
9 € / mp

Teren extravian industrial - 5h - Calea Sagului

Șagului, Timișoara

47.917 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

337.590 €
58.17 € / mp

Teren industrial cu PUZ de vanzare in zona Sagu ...

Șagului, Timișoara

5.804 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

554.000 €
75.00 € / mp

AX1132 Calea Sagului, Platforma Industriala, 7. ...

Șagului, Timișoara

7.387 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

148.320 €
159.500 €
40 € / mp

Teren industrial intravilan vis a vis de Auchan ...

Șagului, Timișoara

3.708 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
7

89.500 €
286.86 € / mp

EXCLUSIVITATE COMISION 0% | Teren intravilan | ...

Șagului, Timișoara

312 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

631.620 €
108.90 € / mp

Vand teren Timisoara calea Sagului, 5.800 mp, d ...

Șagului, Timișoara

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

99.000 €
121.47 € / mp

Teren 815mp | Calea Sagului

Șagului, Timișoara

815 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

100.000 €
10 € / mp

Teren extravilan - 10.000 mp - Calea Sagului - ...

Șagului, Timișoara

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

128.700 €
209.000 €
39 € / mp

Oportunitate Rară! Teren Intravilan în Zona Șa ...

Șagului, Timișoara

3.300 mp teren
f.s. 300 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

799.990 €
80.00 € / mp

Teren intravilan industrial 10.000 mp - zona Ca ...

Șagului, Timișoara

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

324.945 €
45 € / mp

Teren intravilan - 7.221 mp - Calea Sagului

Șagului, Timișoara

7.221 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

69.990 €
35.00 € / mp

Teren de vanzare intravilan de 2000 mp in Calea ...

Șagului, Timișoara

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

103.990 €
64.99 € / mp

Teren de vanzare intravilan de 1600 mp in Calea ...

Șagului, Timișoara

1.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

259.990 €
13.00 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare de 20.000 mp, zona ...

Șagului, Timișoara

20.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

585.640 €
484.000 €
58.56 € / mp

Teren intravilan, zona Calea Sagului.

Șagului, Timișoara

10.000 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Sagului, Timișoara

Sagului este un cartier din Timișoara, cunoscut pentru accesibilitatea sa și pentru atmosfera liniștită, fiind ideal pentru dezvoltări rezidențiale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 280.000 euro, cu oferte ce încep de la 69.990 euro, ceea ce indică o gamă variată de opțiuni pentru investitori.
  • Prețuri maxime: Terenurile pot ajunge până la 5.483.000 euro, ceea ce le plasează în segmentul de lux al pieței imobiliare.
  • Accesibilitate: Zona este considerată high-end, având un preț mediu pe piață de 100.489 euro, ceea ce o face atractivă pentru cei care caută oportunități de investiție.
  • Dimensiuni și tipuri de terenuri: Informațiile despre dimensiunile medii ale terenurilor nu sunt disponibile, dar prețurile pe metru pătrat variază între 9 euro și 335 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Disponibilitate pe piață: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă, dar cu o competiție considerabilă.

Sagului, Timișoara, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, fie pentru dezvoltări rezidențiale, fie pentru investiții. Explorează acum opțiunile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!